Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyan tényezők, amelyek...

Vannak olyan tényezők, amelyek befolyásolják a béta HCG vérvétel eredményét ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek.
2022. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Pl ha nem vagy terhes...


Amúgy nem.

2022. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. De ha nem bízol a spirálodban, használjatok óvszert.
2022. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincsen spirálom.
2022. nov. 6. 10:23
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A HCG eredményét NEM befolyásolja külső tényező. Ha nincs HCG a szervezetedben, akkor NINCS, erre semmilyen dolog nincs hatással. Nem vagy terhes.


Van egyfajta petefészek- és egyfajta agydaganat, amelyek akkor is HCG termelést indítanak, ha nem vagy terhes, de ezek jelenlétére más értékek is utalnak a vérképben. Már kiderült volna, ha ezek valamelyike áll a háttérben, tehát akkor sem azzal hívnak fel telefonon, hogy gratuláljanak.


Mostanában elég sok ilyen kérdés volt itt, nem tudom, hogy te kérdeztél-e korábban is. Mindenesetre nézd végig őket, sok dolgot leírtak már mások ezzel kapcsolatban.

2022. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Engem igazából az idegesít a legjobban, hogy nem sikerült a baba, ennek ellenére mégsem jött meg a menzeszem. Amikor vérvételre mentem 6 hetes és 4 napos terhes lettem volna ( ha összejött volna ) de a HCG értékem 0,5 IU/L volt. Ezt az eredményt teljes mértékben biztosra lehet venni ?
2022. nov. 6. 11:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. El kéne fogadnod, hogy nem jött ösdze.

Mióta próbálkoztok?

2022. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert peteérés nélküli hónapod volt. Nem olyan nagy cucc.

Dokinál amúgy voltál?

2022. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez 100%-ig biztos. A vérből vett HCG eredmény minden terhességi tesztnél biztosabb.


Nem kell az egész babás dolgot feladni, csak ezt a hónapot elengedni. Jól írták mások, most nem volt peteérésed, de ez nem olyan nagy dolog, előfordul.

2022. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8 hónapja próbálkozunk, de nekem egy örökkévalóságnak tűnik. Nem látott semmi furát a doki, talán a párommal van a baj. Próbálom elfogadni és elmegyek más orvoshoz is. Köszönöm a biztatást !
2022. nov. 6. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!