Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyan tényezők, amelyek...

Vannak olyan tényezők, amelyek befolyásolják a béta HCG vérvétel eredményét ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 09:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

8 havi próbálkozással még nem biztos, hogy csinálni fognak teljes meddőségi kivizsgálást.

Ha jól tudom, 35 éves kor alatt 2 év után, 35 felett 1 év után foglalkoznak a párokkal.

Persze, lehet, hogy rosszul emlékszem.

Ilyen kevés idő eltelte még egyáltalán nem számít kórosnak vagy szokatlannak.


Látszik, hogy nagyon várod már a babát, de ez a kétségbeesett hozzáállás nem fog segíteni a dolgon. Ezt nem rosszból írom, hanem jó tanácsként, ezen én is átestem.

Nekünk azután jött össze pikk-pakk, hogy sikerült lehiggadnom.

2022. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy más is volt hasonló helyzetben. Köszönöm
2022. nov. 6. 12:41
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es vagyok: hajjaj... de még mennyire, hogy voltam. Mindig kerestem magamon a jeleket, direkt olyan eseteket kerestem a fórumokon, ahol arról beszéltek, hogy negatív teszt, üres ultrahang ellenére is kiderült az illetőről, hogy mégis terhes... tudom, szánalmasan hangzik.

Annyira szerettem volna babát, hogy minden egyes negatív tesztnél elsírtam magam.


Mi voltunk meddőségiben is, sajnos ott sem jártunk sikerrel.

Azután jött össze a baba spontán, hogy feladtuk és teljesen lenyugodtam, elengedtem.


Még bőven időben vagytok, nem kell elszomorodnod. Lehet, hogy pont a következő hónap lesz sikeres.

2022. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ugyanezt csinálom, rengeteg negatív teszt és a vérvétel után sem vagyok képes elhinni, hogy nem vagyok terhes és nem tudok most sem belenyugodni ebbe, de gondolom orvoshoz mennem teljesen fölösleges, hiszen semmit sem fog látni. Köszönöm a bíztatást, nagyon kedves tőled !
2022. nov. 6. 13:27
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

"Ugyanezt csinálom, rengeteg negatív teszt és a vérvétel után sem vagyok képes elhinni, hogy nem vagyok terhes és nem tudok most sem belenyugodni ebbe, de gondolom orvoshoz mennem teljesen fölösleges, hiszen semmit sem fog látni."

Hát ha képtelen vagy megcáfolhatatlan tényeket felfogni, akkor bizony pszichiáterhez kéne fordulnod még most. Ez azért már nem normális dolog.

2022. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!