Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet meg baba, ha a 24....

Lehet meg baba, ha a 24. napon negativ lett a teszt?

Figyelt kérdés
A mensimnek 28.-a korul vagy 30.-an kellene megjonnie,lehet meg baba ha a teszt 24.-en negativ lett? A peteres ota gyakran szurkalo erzest erzek a hasamba es gyakran hagyingerem van es megszedulok. Remenykedhetek meg?
2008. dec. 25. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet!!

Nekem is annó 4 nappal a nem várt előtt nega lett a Gabriel teszt, majd az előtte lévő este lett pozitív!

Boldog Karácsonyt!!!

2008. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem 3 teszt lett negatív, akkor már több mint egy hónapja késett a havim, majd a 4. mutatta ki a terhességet.

Ne add fel!

A tesztek sem mindig 100%-osak.

Menj el dokihoz, az ultrahanggal kiderül, mi a helyzet.

2008. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindkettotok valaszat,akkor meg remenykedem:-)Amugy en is Gabrielat csinaltam,de most eldontottem,hogy ha nem jon meg akkor is varok a kovetkezo tesztel 31.-eig:-)Nektek is Nagyon Boldog Karacsonyt!!!!
2008. dec. 25. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok én is, de ne keseredj el, ha megint negatív lesz, van, akinek csak 3-4 nap késés múlva lesz pozitív.

A szurkálás jó jel, nekem is volt!

15 heteske

2008. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héten lett csak pozitív...
2008. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt! Megint elkezdtem remenykedni:-) Majd beszamolok,hogy mi lett az eredmeny.:-)
2008. dec. 25. 21:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett baba:(,de azóta is próbálkozunk!
2009. jan. 28. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!