Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnénk. A teherbe...

Gyereket szeretnénk. A teherbe esés után mennyi idő után jelentkezik a rosszullét?

Figyelt kérdés

nekem még a "mikulás" nem jött meg magától (15 éves korom óta gyógyszertől van meg)! most babát szeretnénk, de nem jön meg, de rosszullét nincs jelen. lehet baba, vagy csak az hogy még nem áll rendbe minden odabenn? (toom teszt kellene, de egyenlőre még nem akarok hiú reményeket...)

csak érdeklődőm... :)


2008. dec. 24. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én 4 hetes terhesen lettem előszőr rosszul,de ez egyénfüggő.lehet,hogy nem is lesz még csak émelygésed sem.
2008. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én pl egyáltalán nem voltam rosszul a terhességem alatt,mégcsak émelygés sem volt.Én abból sejtettem,h kisbabám lesz,hogy a melleim sokkal jobban fájtak,mint mikor a mensi akar megjönni... Én az elmaradt mensit követő 6. napon teszteltem,akkor már erősen látszott a 2. csík!

Szorítok nektek!

Üdv :15 hetes anyuka

2008. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én sose voltam rosszul a 9 hónap alatt. Szerintem nemigazán mérvadó.
2008. dec. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem voltam rosszul az egész terhességem alatt. Egyszer volt olyan, hogy a reggeli kávétól majdnem hánytam. Ez az egy ilyen volt, amúgy semmi. De ez egyénenként változó. Az egyik ismerősőm például az ötödik héttől kezdve folyamatosan hányt, minden kijött belőle. Nem is tudott dolgozni, ezért kiírták már az elején táppénzre. Én még a nyolcadik hónapban is dolgoztam. Sőt az utolsó vizsgálatomra a kórházba kellett mennem és autóval mentem, de már nem jöttem haza, mert benntartottak. Másnap meg is let a baba. Szóval ez mindenkinél más.
2008. dec. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 7. hét elejétől voltam rosszul, a 13. hétig 7 kilót fogytam a sok hányástól. Már 15 hetes vagyok, de csak egy kicsit enyhült a dolog, és mondják körülöttem, hogy nem állt meg a fogyás sem :(

Az első hetekben örültem, hogy megúszom, de aztán ez lett a vége :)

Szerintem mindenkinél egyénfüggő, hogy mikor kezdődik, milyen erős, és meddig tart. Azért, ha sokáig nem jön meg, és a tesztek negatívak, menj mielőbb orvoshoz, nekünk is segített 3 hónap alatt.

Nagyon szorítok, boldog karácsonyt! :)

2008. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. utolsó válaszolónak pedig kitartás :D


Boldog karácsonyt mindenkinek. :D

2008. dec. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!