Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy alulmüködésem...

Pajzsmirigy alulmüködésem van, amelyre mindennap gyógyszert szedek szerintetek ebben a hónapban volt peteérésem?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 29. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a 12. napon. Szorítok.
2010. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, mert most nem nagyon éreztem görcsöket 2 hete voltam kontroll TSH vv-en, a juniusi eredményem 1,28 volt a mostani pedig 6,1 ami roppant magas, emiatt a dokinő visszavette az 1 szem Letroxot, amelyet juniusban levettünk fél szemre.

Nagyon nehéz beállitani de szerencsére az Ft3 és Ft4 jó tartományban van, legközelebb novemberben megyek ujabb kontroll vv-re, remélem addigra már lentebb megy az eredménye,mert ugy tudom, hogy a teherbeesés nagyon nehéz sőt nem is lehetséges ilyen rossz értékkel.

Több helyen olvastam ha magas a TSH az okozhatja azt, hogy nincs peteérés, ezért voltam ill. vagyok kiváncsi a válaszaitokra lányok.


Minden választ megköszönök:)

2010. szept. 29. 15:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, görbe szerint volt, szép magasra fel is ment a hőd, majd csökkent de ez lehet akár beágyazódástól is, ha holnap még magasabb lesz mint a mai akkor lehet még baba is:) ha viszont csökken akkor megjön..de gyanús:)
2010. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak:)) köszi a választ de sztem meg fog jönni, mert már jelez a hasam sebaj majdcsak egyszer sikerülni fog, ez is nagy szó, hogy egyáltalán van pém ilyen magas tsh-val.
2010. szept. 29. 16:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is pajzsmirigy alulmüködésem van:-(

Nekem most sikerült beállítani a TSH szintet tavaly február óta 2,010-re.Én L-Thyroxin 50-t szedek szombaton és szerdán 3 szem a többi napon 2,5 szem.Nekünk most mondta a doki a babára az "áment",hogy most már jöhet.Szóval átérzem helyzetedet!

Drukkolok nagyon,hogy mihamarabb sikerüljön beállítani a gyógyszert és mihamarabb jöjjön a baba!!!!

2010. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én is pajzsmirigyes voltam mint te, és gyógyi mellett lettem babás, és éreztem én is, hogy meg fog jönni, aztán egy napig barnás maszat volt mensi helyett majd pozi teszt és baba:) Holnap azért a görbédet majd linkeld már be ismét, kíváncsi vagyok nagyon!
2010. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszolónak:)

Köszi a drukkot én is drukkolok, hogy mihamarább sikerüljön a baba++++++++++++

2010. szept. 29. 21:05
 8/11 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:))


Már jelez a mensi a hasam és a derekam fájdogál és már rózsaszin tehát ugy néz ki, hogy reggelre meg fog jönni de ettől függetlenül felteszem a holnapi görbémet.


Örülök, hogy Neked már sikerült a baba bizom benne, hogy előbb-utóbb nekemis sikerülni fog:))

2010. szept. 29. 21:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Akkor még sem mérted meg a hődet? Mensi? Nagyon drukkolok.
2010. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia:)


De mértem a hőmet, a hasam alja görcsöl ebből már mensi lesz a mai hőm ilyen.


[link]

2010. szept. 30. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!