Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem nem vagyok terhes...

Azt hiszem nem vagyok terhes de akkor miért van ez?

Figyelt kérdés
5hónapja szedek fogigátlót és mégcsak most csináltuk 2szorra a barátommal.na és hétfőn hagytam abba mert most van az a 7nap kihagyás és már szerda van és nem jött még meg.de már két nappal ezelőtt barnás folyásom volt.Akkor hamarosan megfog jönni?általában csütörtökön jön meg.Vagy túlparázom a dolgokat?még gumival is védekeztünk.szerintetek?
2008. dec. 24. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi az a lényeg hogy abban = napban jöjjön meg...ha nem jön meg akkor lehet hogy baba van a dologban. De ha rendesen szedted és nem volt semmi befolyásoló tényező akkor szerintem minden rendbe van . :)
2008. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,a szedted rendesen a gyógyszert,akkor nagyon minimális az esélye a babának.Háthogy még gumival is védekeztete,sztem tuti nincs baba a dologban. Ne aggódj,mert attól is késhet a mensid.

Kellemes ünnepeket kívánok!!!:)

2008. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megjött ma reggel :D...asszem kicsit tul paráztam
2008. dec. 25. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!