Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan alkalmazzam a palástfű...

Hogyan alkalmazzam a palástfű teát? Bővebb kérdés lent!

Figyelt kérdés

Most múlt el a menzeszem (egy hét késéssel,40 napra jött meg),szeretnénk babát!Itt azt olvastam,hogy ez segíti a teherbeesést!Hogyan?

Sajnos nagyon összevissza most a ciklusom,ezért szeretném elkezdenni inni!

Volt akinek segített?És ha igen milyen gyorsan?



Előre is köszönöm a válaszokat!!!


2010. szept. 28. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, én ciklus első felében cickafark teát iszok pé-ig, ez segíti a peteérést, majd pé-től mensiig a palástfú teát. Mióta iszom a palástfüvet sokkal szebb a hőgörbém , mert a palástfűbe progreszteron hormon van, segíti a beágyazódást és segíthet szinten tartani a progreszteron hormont ami szükséges ahhoz, hogy sikerüljön a baba, emellett a természetgyógyászom szerint vastagítja a méhnyálkahártyát is. Én amikor elkezdtem inni, akkor már az első hónapban látszott, hogy magasabb a progreszteron szintem.Ciklusommal nem volt gond, mármint a hosszával ezért nem tudom azt mennyi idő alatt állítja be.
2010. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a ciklus első felében cickafark teát iszom, a peteérés után pedig palástfüvet, amíg meg nem jőn a mensim.
2010. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem most ajánlották hogy igyam a palástfű teát, mert lehetséges hogy kicsit alacsony a progreszteronszintem és lehet hogy most épp babát várok...mert a mensim késik...stb. ígyhát most inni fogom, de ha netán mégis megjönne a mensim, akkor már nem fogom inni. állítólag ez a tea segít abban is, hogy ne legyen vetélés. na én most ezért fogom inni, de én nem kaptam filtereset, remélem ez is jó. nem tudom, hogy ezt csak mézzel lehet ízesíteni? mert ez nem filteres.
2010. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

De ha nem tudom mikor van peteérésem a rendszertelen ciklus miatt,akkor vegyek ovu tesztet és az alapján igyam a teát,mert a hőmet nem mérem:(

Az úgy működhet?

Vagy ha elkezdem a cickafarkot akkor mindenképp 14.napon van pé?

Nagyon hülye vagyok ebben a témában:(

2010. szept. 28. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem mérd a hődet. eleinte én se akartam, aztán annyit olvasgattam róla, sokat tanultam róla, hogy belevágtam, és nagyon szeretem felrajzolni a görbémet, tiszta izgalmas hogy alakul. :)
2010. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első 14 nap alatt cickafark tea, utána a menstruációig a palástfű.
2010. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha nekem a 17.nap körül van pé-m és akkor már ugye a palástfűt iszom,akkor abból nem lesz baj?
2010. szept. 28. 15:08
 8/8 anonim ***** válasza:
peteérés után kell elkezdeni inni a palástfűt ha neked a 17. nap van akkor aznap kezd el inni, mivel az már termeli a progit.. ami a ciklus második feléhez kell.
2010. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!