Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kábítják az embereket...

Miért kábítják az embereket többek között azzal, ha ezt-azt beszed és terhes lesz? És vannak akik sokmindent ki is próbálnak, de mégsem jön a baba.

Figyelt kérdés
Sajnos én is beleestem a teák, ilyen vitamin, olyan ez-az csapdájába, de hiába 2 éve nam jön a pici. De az orvosok sem képesek arra, hogy elsőre sikerüljön, mert vigyük a sok pénzt, aztán majd évek múlva esetleg.... Ki van a ......!
2010. szept. 28. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:( hát igen ez szomorú és lehet, hogy van benne valami.

én ezeket a teákat azért nem mertem kipróbálni, mert olvastam olyat is, hogy visszafelé sült el. egészséges nőnek, teljesen bekavart a ciklusába. és így utólag örülök, hogy így tettem. persze akinek nem jön a baba, próbál mindenbe kapaszkodni

2010. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden szervezet más, valakinek valóban bejön egy-egy szer de persze sosem lehet biztosra tudni hogy attól van...lehet anélkül is pont akkor sikerült volna teherbe esni!


De valóban igaz hogy aki nagyon teherbe akar esni, minden szalmaszálba belekapaszkodik.

Mondjuk én is kiakadok az olyanokon hogy már a Robitussin köotetőtől is állítólag könnyebb :)))) Egyik nap megjelent erről egy cikk, másnap sorra nyíltak a topikok hogy hallottátok? Robitussin!

Na ez már kicsit sok volt nekem....

2010. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan kihasználják azokat a párokat, nőket, akik nagyon szeretnének gyereket, de nem sikerül. Minden a pénzről szól. A gyógyszer és az étrendkiegészítő piac a legundorítóbb dolog, sajnos sokszor csak a szöveg van, de eredmény semmi. Van ismerősöm, aki ezzel foglalkozik, és amikor megemlíti neki valaki, hogy nem tud teherbe esni, az a válasz, hogy: mert nem szedi a .... terméket. Vicc.
2010. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi négy éve szeretnénk gyereket de én nem szedtem soha ilyen csoda bogyókat, a párom orvosi utasításra szedett Fer 14-et de szerintem az is csak becsapás nincs értelme, ha a gyerek jönni akar akkor úgyis jön. számtalan példa van arra hogy iszik , cigizik, kábítószerezik valaki aztán pikk- pakk terhes lesz. Más meg szedi a csodabogyót méregtelenít aztán évekig semmi.

Hát igen az orvosok sem mindenhatóak sajnos. Én már 50%-ban beletörődtem hogy nincs gyerekem. Nekünk csak orvosi segítséggel lehet, lehetne... legalábbis ezt mondta az orvos. Úgyhogy már csak annyi reményem van hogy csinálnak a meddőségiben, persze addigra a fél vagyonunkat ott hagyjuk, és a siker nem is garantált.

De azért minden hónapban várom hogy hátha mégis sikerült csak úgy természetesen. Az eszem tudja hogy nem de a szívem várja. És igen nekem is kivan már a ....... az egésszel.

2010. szept. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon szeretnenk kis babat. A sok sikertelen honap ev utan en is kiprobaltam ezt-azt sikertelenul. De mindig azzal voltam, hogy hatha most sikerul. De az evek soran, ra kellett jojek arra, hogy nem csak a "csodaszerekben", de az egyes orvosok szaktudasaban sem lehet megbizni.Akkor hogyan tovabb? Fogadjuk el azt, hogy nem lehet es kesz? Azt kene, de nem megy!!!
2010. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!