Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőknek sem szabad forró...

Nőknek sem szabad forró vízben zuhanyozni ha teherbe akar esni?

Figyelt kérdés
Én is és párom is mindíg forró vízben zuhanyzunk(de sose ülünk kádba) munka előtt és után is főleg így télen mert nagyon jól esik...most babát szeretnénk. Azt már olvastam hogy férfiaknak nem ajánlott a forró víz mert lassítja a spermákat, de mi van a nőkkel? Azt olvastam a spermák élettartama az aktus után a nőben a test hőmérsékletétől is függ, tényleg ennyire számít a forró víz? így szinte nem is lehet teherbe esni? vagy ez csak a forró vízben ücsörgőkre érvényes?
2008. dec. 23. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A pasik is nyugodtan zuhanyozhatnak forro vizben, csak nem ulhetnek benne. A nok akar ulhetnek is benne.
2008. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én terhességem elött minden nap forro fürdöt vettem,közösen a pàromal,vagy zuhanyt.

Teherbe estem,elég gyorsan.

Szerintem nem sokat befolyàsol,ha a mano jönni akar,igy is ugy is jöhet.

A forro vizes dolog a terhesség ideje alatt nem ajànlott!

2008. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!