Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap volt olyan nyúlós...

Vasárnap volt olyan nyúlós folyásom, voltunk is együtt meg szombaton is. Jókor voltunk vajon együtt?

Figyelt kérdés
...de tegnap meg ma már nincs olyan nyúlós, kicsit átlátszós, s petefészkem fájdogál....akkor még ma hajrázni kéne??:)
2008. dec. 23. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,sok sikert!!!!
2008. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia, köszi de most mi igen h jókor voltunk vagy h még rá kelle húznunk ma is....??:)
2008. dec. 23. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ma is jó lenne. Igaz én magamnál több napig megfigyeltem, hogy fájdogál a petefészkem, s az utolsó ilyen napon volt a PÉ-m. Ezt a hömérözés és LH-teszt is alátámasztotta. Szerintem vess be te is egy-két LH-tesztet! Nem fontos minden hónapban, de az elején érdemes!

Sok sikert nektek is!

2008. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szia köszi, fél éve próbálkozunk tesóval én már nem tesztezek, az se segített...most ezt figyelem, de képzeljétek vasárnap a 25 napom volt!!!!sztem h antibiotikumot szedtem s kitolódott...
2008. dec. 23. 14:14
 5/7 anonim ***** válasza:

De érdekes:) mi is fél éve próbálkozunk a tesóval én irtam a feletted 3al lévő hasonló kérdést.

Na akkor nagy drukkok nektek is!! :)

2008. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tesók csak nem akarnak jönni, de nagyon jó lenne már:)Én is válaszoltam a Te kérdésedre....látom egyidősek a fiúk:)
2008. dec. 23. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Első vagyok:mindkettőre igen:)))
2008. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!