Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3hetesen kimutatható a terhesség?

3hetesen kimutatható a terhesség?

Figyelt kérdés

3hetesen ultrahang mutat valamit?Tesztek kimutatják a terhességet vagy nem?

Ha nem mikor lehet látni ultrahanggal és a teszt mikor mutatja ki?Mikor teszteljek?

Voltam ma dokinál de műtétre kellett mennie és azt mondták menjek vissza 29-én.Teljesen kivagyok.Én úgy érzem terhes vagyok.Múlt héten kedden voltam dokinál és mikor nyomogatta a hasam mondta,hogy van valami.de nem tudja mi.Hűvelyi ultrahangon nem talált terhességre utaló jelet.Tegnap csináltak nekem a kórházban tesztet és negatív lett.Kb mennyit várjak?Ha terhes lennék 3hetes lennék.Terhességi tüneteim még mindig vannak.lassan már 2hónapja.Nagyon ideges vagyok.


2008. dec. 23. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 3hetes terhességet a teszt se mutat ki! 4.et már igen! Az Uh csak 5 hetest mutat ki! Légy türelmes! És vigyázz magadra/tokra:)!
2008. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek a beágyazódás után pár nappal mutatnak pozitív eredményt, ami szabályos ciklusnál a kimaradt menstruáció tájékára tehető. A dokik sem tudnak biztosabbat én úgy tudom.
2008. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3 hetesen nem mutatható ki a terhesség. A teszt a nemvárt menstruáció előtt 1-2 nappal de inkább aznap, teljesen biztosa egy hét múlva mutatja ki.

Terhességre utaló jelet az 5-6 hétben tud mutatni akkor is csak petezsákot. Embriót és szívhangot általában a 6-7 héten mutatnak.

29-ig nem tudsz semmi tenni.Legfeljebb nyomhatod a teszteket ezerrel hátha lesz pozitív.

2008. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Terhességi tünetek két hónapja? Az nem sok egy kicsit. Pláne hogy egy hónapos sem vagy, ha vagy.

Vegyél egy nagy levegőt. ÉS várd meg a nemvártat, akkor tesztelj egyet, addig nyugodj meg. 29én nem tudom hol leszel a ciklusban, de valószínű a januárt uhval nyitod. Mert 29én nem nagyon fog még látni semmit a doki. Esetleg a petezsákot...

Majd írd meg mi is van veled.

2008. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor 4hétnél már kikel hogy mutassa.Akkor már csak jövőre csináljak tesztet?És ha akkor semmi akkor biztos nem baba hanem hormonzavar vagy más.Nem?Pedig mikor tapogatom a hasam a köldököm alján érzek valamit.Olyan mint a kis gömb vagy csomó.Valami van az biztos.És már pisilési ingerem is van.Még nem annyira sűrűn de van.Hol reggel hol este vagyok rosszul és este mindig éhes vagyok pedig ettem.Hányinger is van mindig.Petefészkemnél érzek szúrkálást.Néha az alhasomban érzek fájdalmat néha enyhén görcsölök.Mi lehet szerintetek?Reménykedhetek még babára?Múlt héten kedden a nyálkahártya vastagsága 9.6mm volt.Utalhat terhességre vagy nem jelent semmit?

2008. dec. 23. 10:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Most mikor is volt az utolsó menstruációd???

Mert onnan kéne számolni a terhességet, ha van...

3 hetes "terhes" akkor vagy, amikor kb.a baba beágyazódik.

4 hetes, amikor a köv.mensi mejönne. A tezst ilyenkor már mutathat valamit...

2008. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
December 7-én jött meg és 14 múlt el.De akkor is össze vissza volt.Nagyon kevés vérzésem volt.Olyan amikor a pecsételő vérzés olyan volt.Novemberben egyáltalán nem volt meg akkor kimaradt.Már novemberben kezdödtek a tünetek.Attól tartok,hogy csak a szervezetem probálkozik és szerintem akkor hormonzavar okoza.nem?Nem mindig jön meg rendesen de eddig sosem voltak ilyen tüneteim.17-én volt 1napig sok vérzésem és alvadt vér darabkák voltak.Másnapra csak barna folyás.most is csak barna van.Mitől lehet?
2008. dec. 23. 19:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam,hogy van mikor hónap elején jön meg van mikor a hónap közepén van mikor meg a hónap végén.De mostanában a hónap végén szokott megjönni ha megjön.Ez elég baj így?
2008. dec. 23. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát...szerintem menj el dokihoz kivizsgáltatni magad, mert ez így gázos:(
2008. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok terhes.Elkezdtek vizsgálni mi lehet a bajom.Hormonokat megnézzi a doki.Lehet,hogy hormonzavar okozta a terhességi tüneteket.
2008. dec. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!