Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 5 hetesen még nincs szívhan...

Ha 5 hetesen még nincs szívhang, az természetes, ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam UH-n, azt mondta a doki, minden megfelelőnek tűnik, szombatra hívott vissza, hogy megnézzük mégegyszer. 5-6 hét között vagyok. 17 mm-es petezsák van.
2008. dec. 23. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetes. Van akinek csak a 7. héten van.
2008. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2008. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az előbb olvastam a 7 hetes kismamáról, akinek nincs szívhangja és elég rémísztő volt. Köszönöm szépen még egyszer.
2008. dec. 23. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:

6 hét 3 naposan voltam és dobogott a szíve. minden jót.

nincs baj, ne félj.


7 hós kisfiú anyukája

2008. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nyugodj meg, 6-7hetesen látják a szívhangot.

Nem szabad elkenődni.

(Ha nem látnának akkor sem szívhangot, de növekedést igen, akkor addig rendelgetnek vissza, amíg el nem csípik azt a fránya pulzálást)

Boldog Babavárást

2008. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál, 6 hét 3 naposak vagyunk és úgy kalimpál a kicsi szíve, hogy még a könnyem is kicsordult! :)
2008. dec. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!