Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feltétlenül muszáj vissza...

Feltétlenül muszáj vissza menni kontrollra 6 hét után egy Missed ab után?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát a döntés ugyis rádvan bizva de szerintem jobb az ha visszamész, a saját magad megnyugtatása végett is. Nekem is 3 hónapja volt műtétem és alig vártam hogy a doki megnézze hogy minden rendben van e. Mi azóta már próbálkozunk mert hála égnek mindent rendben talált. Szerintem menj vissza pláne ha ujra babát szeretnétek.
2008. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom ami veled történt.Az én véleményem az,hogy igen vissza kell menni kontrolra.Én visszamentem.Jobb ha megnéz a doki,hogy minden okés e....

2008. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez a kérdés kering a fejemben. Én most vagyok a 7. héten a műtét után, pár napja múlt el az első havim.

De igen, azt gondolom tényleg fontos, csak nekem is rá kell szánnom magam.

Engem a dokim látványa tart távol. A váróterem, ahol alig vártam, hogy bejussak és láthassam az uh-on a picimet. A doki, aki figyelemmel kísérte a terhességem. A nők, akik ott ülnek pocisan. Úgy érzem nem bírom megtenni.

2008. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy héttel műtét után mentem, mert akkora volt időpontom, amit ugye még akkor kértem amikor babás voltam.... Így én korán mentem, de már akkor minden ok volt, a dokim megnyugtatott, legközelebb akkor kell mennem ha pozi lesz a teszt:)
2008. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!