Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kívánjak gyermeket akaró...

Mit kívánjak gyermeket akaró ismerőseimnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, sok sikert, vagy mit kell bíztatásul mondani nekik?
2008. dec. 20. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2008. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz! Ez eszembe se jutott :) :) :) :) !
2008. dec. 21. 00:04
 3/10 A kérdező kommentje:
És olyan ismerőseimnek, akik dokihoz járnak, hogy összejöjjön a gyerek? Nekik csak nem mondhatom, hogy HAJRÁ!
2008. dec. 21. 00:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Karacsonyra mit kivannal, vagy milyen alkalomra?
2008. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kivanom, hogy minel elobb sikeruljon a baba. Hogy osszejojjon a baba. Mit lehet mast mondani egy ilyen kenyes szituban? Nem sok mindent.
2008. dec. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Dolgozzatok az ügyön szorgalmasan ;)

en ezt mondanam, ha olyan viszonyban lennenk, mert ezzel elveszem picit a dolog komolyságának az "élét", és mert mosolyognának rajta, és szeretem, ha kedves ismerőseim mosolyognak.

2008. dec. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is azt mondanám amit az előttem szólóak. Régóta próbálkoznak? Nekem több olyan ismerősöm is volt a környezetemben akiknek természetes úton nem akart összejönni a gyerek. Ezért dokiról dokira jártak. A következő a történet. Az egyik pár feladta a próbálkozást letettek arról, hogy saját gyerekük legyen és hopp becsúszott a bébi. A másik pár akiket ismerek mesterséges úton esett teherbe a nő. Kihordta a gyereket és mivel már megnyugodtak a következő gyrerek 2 év múlva természetes úton fogant meg. Azt tudnád ilyen esetben tanácsolni, hogy ne gondoljanak annyit a gyerekre tudom ez nehéz de meg kell próbálni mert általában be szokott jönni. Nem szabad annyira rágörcsölni, hogy gyereket akarok.
2008. dec. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csatlakozom az előttem szólóhoz! Tényleg nem szabad rágörcsölni a babára. Mi is elég sokáig próbálkoztunk, és mikor azt mondtam: "Istenem, legyen úgy, ahogy Te akarod, úgyis tudom, hogy megadod Nekünk, amire vágyunk, majd akkor, amikor Te úgy látod, itt van az ideje!" - láss csodát, összejött Nekünk is! Holnap töltjük be a 11. hetet!

Tanácsolj valami olyasmit, tényleg, hogy ne görcsöljenek annyit, és ha hisznek a Jó Istenben bízzák az Ő kegyelmére a döntést! "Kérd és megadatik"

Áldott békés ünnepeket minden kedves fórumozónak!

2008. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Az előttem szólóhoz csatlakozom, teljesen igaza van...!
2008. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk 8 éve nem jön össze, mindent megpróbáltunk, és ha ezek után még vki tanácsokat osztogat, és osztja az észt, arra nagyon bedühödök. A legjobb barátnőm attól a legjobb barátnőm, hogy nem hozza mindig szóba, és nem tereli rá a gondolataimat. Kívánj, és szerezz vidám napokat, hiszen az nekik nem használ ha ezen kell "agyalniuk". Majd lesz nekik is, ha eljön az ideje. Segíts nekik meglátni a hétköznapok más örömeit, hiszen itt a karácsony.
2008. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!