Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli ébredésnél vizes...

Reggeli ébredésnél vizes érzés mensi előtt pár nappal mit jelent, meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Leginkább reggel éreztem ma ilyen vizes érzést, de nem folyt semmi, csak vizes volt belül, átlátszó és vizes. Ha felnyúlok akkor is ilyen átlátszós enyhén vizes hatású, nagyon minimális fehérrel...

25-ére nem várom a mensimet. Ilyenkor már szoktam barnázni, de most semmi. Melleim is szoktak feszülni, de az sincs. Ami volt: hasszurkák.


2010. szept. 22. 09:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mensi előtt vizes folyás mensi előjel szokott lenni. Ha nem jön meg a mensi, és babás vagy, akkor is rengeteg víz folyik ki belőled, de az elmaradt mensi után.
2010. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Victory82 ***** válasza:
Kedves kérdező!Hogy vagy?Vannak tünetek?Szorítok neked:)))Viki.
2010. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát még mindig nem jött meg, pedig pontosan meg szokott jönni, csak néha ilyen rózsaszín van a wc papíron, amikor megtörlöm. Péntek éjjel rámtört erősen ez a megjön érzés, és azt hittem szombat reggelre meg is jön, de nem jött meg még ma sem! És most egy picit hányingerem is van, meg enyhén már fájnak izomlázszerűen két oldalt a melleim. A hőm egyik nap felugrott a 36,7-ről 37,2-re, pont amikor meg kellett volna hogy jöjjön! De ma meg leesett 36,5-re! És azt hittem most akkor megjön, de nem jött meg! A méhszájamat is néztem és magasan van, alig elérhető. Most nem tudom mi van...izgulok.
2010. szept. 27. 09:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Veled vagyunk! drukkolunk! Írj, ha sikerült! :)
2010. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Victory82 ***** válasza:
Szia!Mikor tesztelsz?Nekem 20.-án kellett volna megjönnie,22.-én már pozitív lett a teszt:)Várjuk a híreket!!!Viki.
2010. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Újra itt vagyok! Hát még ma sem jött meg, a hőm maradt ugyanannyi, és még mindig csak a wc papíron van az a rózsaszínezés. Azt mondták amúgy, ha a hőm ennél lentebb megy, akkor nem valószínű hogy babát várok. Úgyhogy izgulok. Egyenlőre maradt a 36,5. Így nem lettem okosabb, ez még bármi lehet. És remélem a mensim a baba miatt nem jön meg, félek nehogy megjöjjön egyszer csak. Pedig nem szokott késni, de mi van ha azért nem jön meg, mert nem akarom hogy megjöjjön? Én már ebbe is belegondoltam... Pénteken reggel tesztelek szerintem, ha addig nem jön meg. Amúgy semmi tünetem nincs, csak kicsit fáj a mellem, meg a hasam picit fura, meg a derekam is nagyon enyhén fáj.
2010. szept. 28. 08:41
 17/17 A kérdező kommentje:
Jelzem, hogy megjött a mensim. :( Mert már piros, ma estére jött meg. Úgy látszik most így kezdett neki. Úgy bírom, hogy mindig másféleképpen indul meg, így aztán tényleg nem fogom tudni, hogy mikor sikerült a baba.
2010. szept. 28. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!