Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli ébredésnél vizes...

Reggeli ébredésnél vizes érzés mensi előtt pár nappal mit jelent, meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Leginkább reggel éreztem ma ilyen vizes érzést, de nem folyt semmi, csak vizes volt belül, átlátszó és vizes. Ha felnyúlok akkor is ilyen átlátszós enyhén vizes hatású, nagyon minimális fehérrel...

25-ére nem várom a mensimet. Ilyenkor már szoktam barnázni, de most semmi. Melleim is szoktak feszülni, de az sincs. Ami volt: hasszurkák.


2010. szept. 22. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát lehet,hogy mégis megjön, hiába nem várod :(

A vizes folyás pl. nálam mindig annak a jele.

Az meg, hogy most nincs barna, lehet, hogy még örülnöd is kellene, mivel lehet, hogy megoldódott egy hormonális problémád :)

Innen már egy lépés a baba!!!! Drukkolok!!!

2010. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A folyás minősége nagyon változó egyénenként, és ciklusonként is. Van aki azt írja, hogy száraz, van aki testápolószerű folyásról ír. nekem az előző ciklusban mensi előtt szinte olyan volt mint a selyem, és fehér...azt hittem sikerült, de megojtt:S
2010. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Victory82 ***** válasza:
Szia!Nekem ugyanilyen vizes folyásom volt.20.-ra nem vártam,ma délelőtt teszteltem és pozitív lett:)Szerintem egy érzékenyebb teszt már kimutatja,ha babád van!Szurkolok neked!!!Üdv.Viki.
2010. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves Victory! Bárcsak nekem is ilyen szerencsém lenne, mint neked! De én csak akkor tesztelek leghamarabb, ha legalább 1 hetet késni fog a mensi...biztosra akarok menni.
2010. szept. 22. 13:58
 5/17 A kérdező kommentje:
Jaa, és neked pedig nagyon gratulálok a babához!!!
2010. szept. 22. 14:00
 6/17 Victory82 ***** válasza:
Köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy:)Én 10-es érzékenységűt vettem!Írjál majd,ha teszteltél,jó?Tiszta szívemből kívánom,hogy sikerüljön!!!
2010. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát egy pici remény van, amíg nem jön meg. Tesztelni csak 1 héttel a nemvárt után tesztelnék, de megírom, ha úgy van, ha meg megjött, akkor majd arról tájékoztatlak! Majd nézz ide vissza!
2010. szept. 22. 14:16
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is vízes jellegű volt a folyásom, de már éreztem a méhemben a szúrkálást és tudtam, hogy babás vagyok. Ezt a teszt is alátámasztotta.

8 hetes km

2010. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A szurkálások miatt én is azt gondoltam, hogy biztos babás vagyok, mert eddig még mensi előtt nem voltak ilyen szurkálásaim, de most ez a vizes folyás teljesen elbizonytalanított, biztos meg fog jönni a hétvégén. :(
2010. szept. 22. 15:28
 10/17 A kérdező kommentje:
Akinek így sikerült vizes folyással, görbét tudnátok linkelni??
2010. szept. 22. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!