Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizes ill krémesebb fehér...

Vizes ill krémesebb fehér folyás utalhat inkább terhességre mensi elmaradása után?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2010. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez annyira egyénfüggő. Van aki teljes szárazságot tapasztal, van aki krémes folyást. a vizes váladék az inkább mensi jele.
2010. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mensi utáni időszakról beszélünk!


Én amikor terhes voltam, nagyon sok folyásom volt. Volt fehér is, de rengeteg vizes is volt. Sokszor azt hittem, hogy bepisiltem.

2010. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már elmaradt a mensi akkor tesztelj:))Drukk!++++++
2010. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre en is kivancsi vagyok :)))

Mar van egy 14 honapos kisfiam de O olyan varatlanul jott,hogy nem is figyeltem mikor mi volt.

Nekem is ma kellett volna megjonnie de meg nem jott meg. Nekem eleg vizes folyasom van de olyan mintha allandoan folyna belolem ez a valami.

Most se terveztuk a babat de az se baj,hogyha jon.

En szerdan tesztelek ha addig nem jon meg.

Te mikor tesztelsz kerdezo?

2010. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!