Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal 2szer is együtt...

A barátommal 2szer is együtt voltam a menzeszem elött 4 nappal és mindkétszer elment bennem. Lehetek terhes? A héten csináltam egy tesztet de semmi. De pár napja furán érzem magam!

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor van peteérésed. Van, akinek a nagykönyv szerint 14. napon, nekem mensi előtt 3 nappal, a tesómnak utána 4 nappal. Ha késik, érdemes csinálni új tesztet. Ha rendesen megjön ahogy szokott, akkor elvileg nem vagy babás.
2010. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Sokan a mensijük közben esnek teherbe. Konkrét esetekről is tudok. A naptári módszer nem fogamzásgátló módszer!!! Azt csak a papok mondják házas embereknek, ahol, ha mégis lenne baba, hát nem az életüket tenné tönkre, max. egy kicsit felborítaná az előzetes terveiket. Honnan veszik egyesek a mai világban, hogy csak a ciklus közepén lehet teherbe esni?
2010. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ja, amúgy a "menzesz előtt 4 nappal" azt jelenti, hogy együttlét után 4 nappal megjött? Akkor nagyon nagy valószínűség szerint nem vagy terhes. Ha nem jött meg, akkor se biztos, hogy terhes vagy. Minden esetre, amíg nem akarsz babát, vagy szedj tabit, vagy húzzatok óvszert. Más módszerbe ne menj bele, bármennyire is könyörög a barátod!
2010. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A VÁRHATÓ menzesz előtt 4 nappal voltatok együtt? Vagy azóta megjött (4 nap múlva)? Mensi előtt elég kicsi az esélye a terhességnek, de ezt úgyis csak egy teszt vagy egy doki tudná megerősíteni/cáfolni.
2010. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!