Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tesztem mindig halvány már...

A tesztem mindig halvány már egy hete. Lehet, hogy felszivódik a baba?

Figyelt kérdés
Milyen tünetei vannak?
2008. dec. 19. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd a doki megmondja. Nekem sem volt erős csík, pedig csináltam 2 tesztet is! A lényeg, hogy ne görcsölj rajta...
2008. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, ezt a butaságot verd ki a fejedből, nem lesz baja annak a pöttömnek.

Azért halovány a teszted,mert lehet egy érzéketlenebb tesztet használsz, akkor kezdj aggódni, ha ugyanazon a márkán már halványan sem látszik a csíkocska.

Ha nagyonnagyonnagyongörcsölsz és nagyon erősen vérzel, akkor van baj. Addig meg ne is gondolj erre... Ártasz magadnak és a babának.

Boldog babázást.

2008. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, az enyém kétszer volt halvány,a menszesz után egy héttel pedig már erősebb volt minta kontrol csík.Tesztelj később és más fajtával.
2008. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!