Éreznem kellene bármit is? Ne is reménykedjek hogy
sikerült ha nincs semmi tünetem?
Én az ég világon semmit nem éreztem!!!
2022. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
Teljesen természetes, hogy még nem érzel semmit. Esedékes menzesz előtt néhány nappal lehetséges, hogy lesznek olyan tüneteid, ha sikerült a baba, mint amik menzesz előtt szoktak lenni (már ha szoktak egyáltalán). Valakinek egyáltalán nincsenek tünetei, vagy csak a 6. hét után, de az sem mindenkinek.
2022. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
4 gyerekem van, de terhestünetem még sosem volt. 😄 Semmit nem jelent, hidd el.
2022. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
De a kérdező gondolom beágyazódási tünetekre gondolt, na nekem az semmi nem volt.
Utána kb 7. héttől jött a durvulás, de az már a magas hcg miatt.
2022. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
Mit szeretnél érezni feltételezett megtermékenyítés után 6 nappal? Tudod hogy működik a folyamat? Semmilyen babó nem fészkelődik ilyenkor. Ha volt megtermékenyülés akkor egy blasztocita nevű osztódó sejtcsomó vándorol ilyentájt a méhed irányába. Ismétlem, sejtcsomó. Ez még csak nem is az embrió. Nem lenne jobb neked, ha ezeknek utána néznél? Nem akarlak megbántani, de ha már gyereket akartok miért nem készülsz fel előtte hogy működik ez? És annyian kérdezitek ezeket a buta dolgokat naponta. Attól, hogy “babót” akartok még ér tájékozottnak lenni. Ettől függetlenül sok sikert!
2022. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
6/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tájékozódunk szinte folyamatosan.Az hogy próbálok finomabban fogalmazni nem gondolom hogy bűn volna,de elnézést ha erősnek érezted,én abszolút nem így értettem 😊🙂
Sok az ellentmondás,plusz ugye sosem hőmérőztem és társai, szóval a nagykönyv szerinti ovulációt lőttem be magamnak. Egyébként 28 naposak a ciklusaim és a menzeszemmel soha nem volt semmi gond.
#5 vagyok. A lènyeg, hogy semmit nem jelent, hogy nem érzel semmit, hisz ha van is valami, az egy sejtcsomó. Beágyazódást sem kell érezni. Én két terhességből egyszer se éreztem. Első tünetek 6 hét után jöttek, de azok is enyhék voltak. Nyugodtan reménykedhetsz, mert jelen állás szerint semmi nem indokolja, hogy ne.
2022. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
8/28 A kérdező kommentje:
És a beágyazódási vérzés amiről ódákat zengenek?
Őszintén szólva úgy emlékszem nekem ilyen rózsaszínes folyásom volt akkor évekkel ezelőtt,de az már bőven az elmaradt vérzés napja után volt.
Semmi bizonyíték rá, hogy azt a beágyazódás okozza. Hormonszint változás és egyéb okok is lehetnek a háttérben, ettől függetlenül nem kizárt, hogy valakinek beágyazódástól van. De rengeteg olyan kérdés is van itt is, amikor megvolt a feltételezett beágyazódási vérzés terhesség meg mégsem lett. Nem lehet erre alapozni. Egy hét múlva tesztelj és az már támpont lesz.
2022. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
10/28 A kérdező kommentje:
Hogyha remélhetőleg nem jön meg.
Köszönöm a válaszokat!
Kapcsolódó kérdések: