Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt szellemcsíkos terhességi...

Volt szellemcsíkos terhességi tesztetek? Mi lett a vége baba vagy mensi?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt,de az nem szellemcsík,hanem a terhességi csík.Ha el is színeződik pozitív,ha nem akkor negatív.Gondolom babát szeretnél azért látsz szellemcsíkokat.Nyugi,előbb utóbb elszíneződik az a csík.Én mikor a babáimra vártam sokszor képzeltem oda csíkot,sokszor voltam úgy,hogy nem tudtam eldönteni ez vajon csík,vagy nem az.De amikor valóban volt pocaklakóm akkor eléggé határozottan színes volt a csík.

Egyébként nekem a nővédelmibe a menoteszt nem mutatta ki egyértelműen a terhességet,amikor a gyógyszertári már 2 hete poz volt.De mondják néhányan,hogy negatív a tesztjük a terhesség elején.Engem azért megijesztettek vele,mert elégtelen HCG termelésre utal,ha nem lesz pozitív.


Sok sikert kívánok neked,és határozott színes csíkot.

2008. dec. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem volt, pont a múlt hónapban, de sajnos semmi nem lett belőle. :-( Megismételtem pár nap múlva, és az már egyértelműen negatív volt.

De remélem, a tiéd más lesz. :-)

2008. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen de menzi lett belőle!

Szorítok hogy neked baba legyen!

2008. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. Már sok terhes tesztet csináltam, de ilyet még nem láttam rajta azért kezdtem talán bízni, meg mellé a jelek. Hát remélem.
2008. dec. 19. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem menses előtti napon volt olyan halvány csíkos + tesztem, hogy szinte alig látszott.Azt hittem szellemcsík.Ez volt hétfőn.Kedden ugyanez volt ( ekkor kellett volna megjönnie)szerdán már egy picit jobban látszott.Tegnap délután már majdnem olyan 2. csíkom volt mint a controll csík.Biztos ami biztos holnap vagy vasárnap reggel csinálok még egyet.Amúgy hányingerem van, mellfeszülésem úgyhogy nagyon remélem tényleg összejött.Amúgy múlt hónapba próbálkoztunk akkor egyértelmű negatívom volt csak 2 napot késett.

Neked is halvány csíkos a teszted?

2008. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az előző vagyok.Szóval sztem neked is halvány csíkos a teszted.Csinálj sztem holnap is egyet vagy inkább 2 nap múlva!Akkor már erősebbnek kell lennie.Szorítok!
2008. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy köszönöm. Az igazság az hogy most nagyon megijedtem. A munkahelyen egyedül voltam a laborban és kellett egy nehéz dolgot emelnem. Utána kimentem wcre és egy hajszálvékony véres "hajszál" volt a nyákomban. Tettem be tampont mondom meg fog jönni. Utána fájt is a hasam. Kimentem megnéztem és egy adag világosbarna krém volt a tamponon. Azóta meg semmi már ki is vettem mert a fájás és ez a barnaság is letünt.

Félek, hogy bajt csináltam.:(


Neked gratula és jó egészséget Nektek

2008. dec. 19. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok megint.Elhiszem, hogy megijedtél.Próbálj azért 1-2 nap múlva tesztelni.Nem biztos, hogy bajt csináltál.Esetleg a hét elején elmehetsz dokihoz.Hátha tud vmit mondani.

Sok sikert Neked!Remélem nem lesz baj!

2008. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!