Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor legjobb az időpont?

Mikor legjobb az időpont?

Figyelt kérdés
Tegnap este még negatív volt az ovutesztem.Ma reggel leesett a hőm,és délelőtt fél 12-kor csináltam megint egy ovutesztet,ami erősen pozitív lett!Nagyon megijedtem,mert akkor most hajnalban meg volt az ovulációm?Férjem csak este ér haza!Itt olvastam hogy a petesejt 12 óráig életképes.Akkor most lekéstük???Segítsetek egy 40 éves első babára vágyó párnak!Köszönöm.
2010. szept. 18. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire megijedni.


Ha két háromnaponta szeretkeztek akkor bele kell hogy essen akármilyen időpontban is lesz + az ovuteszted.

Szerintem egyébként nem késtétek még le!.. hajrá este!

2010. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Sajnos nem tudunk 2-3 naponta együtt lenni,azért vagyok így megijedve hogy lekésünk róla.Azt nem értem,hogy este miért volt negatív az ovuteszt,ha ma reggelre meg nagyon leesett a hőm?

2010. szept. 18. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igy már értem az aggódást.


Mivel nem voltam sose az ovutesztelők körében igy nem tudok választ adni. Próbáljatok meg félidőben legalább egyszer kétszer célzottan együtt lenni, a spermák egy pár napig kitartanak.

2010. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a hímivarsejtek 48 óráig élnek benned. ha 48 órán belül nem volt szex, akkor lekéshettetek róla. a petesejt amúgy valóban 12 óráig életképes, de jobb az elején megtermékenyíteni, mint a 12. órában, mert akkorra már elöregedett.
2010. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ovu teszt a tényleges ovu előtt lesz pozitív, vagyis az ovuláció a pozitív utáni első negatív napon következik be.

Szóval most kell együtt lenni (este teljesen jó), nem késtetek le semmiről!

2010. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!