Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Itt olvastam, hogy clearblue...

Itt olvastam, hogy clearblue és a medilab téves pozitívot addott pár esetben. Én lillyvel és gabrielell csináltam és mindkettő pozitív ugye ez így nem lehet téves?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosat csak az orvos mondhat. Nekem a Gabriel és a Pregimax a vetélésem után 6 héttel még mindig pozitívot mutatott. Váltottam Medilabra, az negatív lett. A mostani terhességemnél is Medilabot vettem, ami határozottan, jól láthatóan kimutatta, hogy jön Babó. A Lillyt nem ismerem, de, ha nem akarsz bizonytalanságban maradni, menj el az orvosodhoz.
2008. dec. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lilly megbízható, nekem mindhárom terhességemet az elmaradt mensi után 3 nappal kimutatta.
2008. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A lily nekem is bevált. De ha nagyon "félsz" vegyél egy egészen másfajta tesztet, és azt is csináld meg pár nap múlva.

Amúgy babás vagy. Szóval most nyugi, és lazíts, ha hat-hét hetes leszel, akkor meg irány a doki. Amúgy előbb is mehetsz, de ilyenkor tudnak ijesztőeket mondani a dokik:S

Kellemes Ünnepeket

2008. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!