Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek sikerült hamar teherbe...

Akiknek sikerült hamar teherbeesni, milyen terhesvitamint szedett?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól, hogy nincs köze a teherbeesés sikerességéhez...
2008. dec. 18. 23:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ne haragudj, en se letamadni akartalak, csak .. havonta 10% a biologus ismerosom szerint, 20% a nodoki szerint, es az nagyon, nagyon kevés, főleg, hogy idővel nem adódik ossze. és az első teszt után a párom kérdezgette, hogy neki mi a baja, nem kell e elmennie neki is kivizsgaltatni magat. szeretnenk meg gyereket, és PCO-s voltam,ami raadasul sunyi volt, mert volt mensim, rendszeres, vegigbumliztam az osszes korhazat, mire talaltam olyan orvost, aki rendesen kikuralt belole, es nemcsak tunetmentesiteni akart, kivartam azt a fel evet, szedtem a gyogyszert, életmódváltás, stb. amikor minden adatom hozta a papírformát, és kimondottan jók voltak, akkor kerestem egy jó és olcsó/kozepkategórias nődokit, vartam meg ket evet, hogy lefogyjak (es most nem tiz husz, hanem negyven kilóról beszelek, és még igy is van/volt rajtam felesleg).. és nem vagyok az a turelmes fajta, viszont megvolt a "listam", hogy mi minden kell a babahoz - nem anyagi, hanem egeszsegugyi dolgok. és nagyon sokat dolgoztam vele, hogy a lehetséges problemakat megelozzem (kizarni persze lehetetlen), és minden adatom nagyon jó, és nagyon buszke vagyok rá, mert úgy érzem tényleg megdolgoztam érte.

nem akarom tonkretenni a szervezetem, mindennek alaposan utanaolvastam, megbeszeltem a nogyogyaszommal, volt "felugyelet" (mastodynont sem kellett volna szednem, eü okokból, picit "tulbiztosítottam" magam sok dologban, de nem bántam meg :))


röviden ennyi, időben és lelkileg végigélni-megélni kicsit hosszabb volt.

2008. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
oké:-) értettem. akkor sok sikert a babához:-)
2008. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
semmit, sem terhesség előtt, sem terhesség alatt, egyből sikerült mindkettő. 48kg-mal kezdtem a terhességet és a dokim azt mondta ne szedjek semmit mert csak hízlal egyébként is egészséges vagyok, nem kell a sok hóksz pók
2008. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!