Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek sikerült hamar teherbe...

Akiknek sikerült hamar teherbeesni, milyen terhesvitamint szedett?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól, hogy nincs köze a teherbeesés sikerességéhez...
2008. dec. 18. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
elevitet anno, de most femibion 800as alegjobb akik babát terveznek(én most azt szedek)
2008. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
folsav terhesség elött,aztàn pozitiv teszt utàn elevit:)
2008. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem szedtem terességem előtt.Miután kitudódott Gravidát szedtem,majd Elevitet.
2008. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En semmit, tul gyorsan is jott!
2008. dec. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nem vitamint szedtem, hanem mastodynon cseppeket, abban van barátcserje, meg minden, ami jót tesz a dolgoknak "ott lenn".

(ez volt a masodik honap, elsoben csak hő meg peteérés figyelés volt)

harmadik honapban clostit szedtem, bar elotte is volt peteérésem, abban a hónapban sikerult 3 peteérést produkalnom, amikoris osszejott a kissrác.


Az ötödik héten éreztem először a tüneteket, és a hatodik héten mentem dokihoz, utána szedtem szorgalmasan a Hipp Natalt (vagyis azóta is).


Nem tudom az én esetem mennyire "hamar", en hosszunak éreztem, mert amikor mar terhes voltam, akkor is teszteltem egy negativat, es nagyon rosszul esett, mert minden porcikamban ereztem, hogy most sikerult, de nem hitt nekem a férjem, mert a tesztnek jobban hitt.

2008. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Flavon max "lekvárt" fogyasztottam, már hosszabb ideje, aztán amikor babát akartunk, áttértem a flavon kids-re. Elsőre babás lettem, egész terhesség alatt nem volt gondom, jó volt a vérképem is. 3800g-al, 55cm-el született a lányom.:-)
2008. dec. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Két hónap után miért kell Clostit szedni??
2008. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én voltam, aki két hónap utan clostit szedett. mert ez a legenyhébb "folyamatgyorsító", és megfelelő felügyelett mellett nagyon jó eredmenyeket produkal. nem értem mi ezzel a problema, sehol sem olvastam olyat, hogy csak x honap sikertelenseg utan lehet clostit szedni.

és elsőre be is jött, magamtól nem tudtam volna ennyi peteérést produkalni.

görcsölnöm kellett volna inkabb, hogy mikor jon a baba, nezni a negativ teszteket, es sirni? Vagy nem ertem mi ezzel a baj. vekonyitja a méhnyálkahártyát, de nekem szép vastag volt, sosem volt spontán vetélésem, mindenki boldog, a babam korahoz kepest egy hettel elore jar, minden uhs orvos dícséri, amikor megyek uh-ra, hogy milyen szép, stb.

megfelelő orvosi felügyelet mellett a closti igenis hatasos es jó, nem tudom mi a problémád vele.

teljesen olyan a hozzaallas, mint amikor par eve elmentem egy gyogyaszati segedeszkoz boltba, és mondtam, hogy szeretnek ludtalpbetet. amikor kivalasztottam, az ott levo pasi megkerdezte, hogy faj a labam? mondom nem, miert fajna, csak ludtalpas vagyok, es nem is akarom, hogy fájjon majd kesobb. és agyilag nem fogta fel, hogy ha nem faj a labam, akkor miert akarok ludtalpat, annak ellenere, hogy ludtalpas vagyok.


na, kiduhongtem magam, lehet lepontozni :D

2008. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én Femibion 800-at szedek, a fog.gátló abbahagyása után egyből teherbe estem, de nem hiszem, hogy ez befolyásolta ! :)
2008. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem is bántani akartalak csak érdeklődtem. ha szépen van peteérésed akkor minek megdobni a szervezed?
2008. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!