Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clearblue teszt tényleg...

A Clearblue teszt tényleg olyan érzékeny?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, akinek már 4 nappal a menzesz napja előtt pozitív lett ez a teszt?
2008. dec. 18. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

tényleg érzékeny. na és jó drága is. egy idegesebb embernek rámegy a gatyája is hogy megtudja terhes-e:-)

a teszten fel is van tüntetve hogy mensi előtti negyedik nap asszem 58% biztonsággal kimutatható a terhesség. ahogy a napok telnek ez egyenes arányban nő.

2008. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira érzékeny hogy én egyfolytában halvány pozit teszteltem vele és nem volt baba egyszer sem!

Inkább más tesztet vegyél! Drukkolok!

2008. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly h pozit teszteltél s nem volt baba??
2008. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Még akkor is amikor a dokihoz mentem. Sajna, mert elég rossz volt és nagy csalódás... De nem volt és nem is lehetett baba... gondolom ez olyan mint másnak a medilab.
2008. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

SZia! Hát nekem nemhogy a mensi előtt 4 nappal,de még utánna 4 nappal sem mutatott pozitívat.3 tesztet vettem.Ebből a Gabriel és a One step pozitív lett,a Clearblue nem.

5 hós kicsilány anyukája

2008. dec. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem sem vált be, egy hétnyi folyamatos tünet (hányinger, szédülés, puffadás) után teszteltem vele, és csak egy szellemcsíkot produkált. Megismételtem 4 nap múlva egy másik fajtával, az már egyértelműen negatív volt.
2008. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia én a babaprojekt alatt végig CB-t használtam, nekem bevált. Sose mutatott hamis eredményt.

Az utolsó alkalommal pedig a nemvárt előtt egy nappal már erős pozitív lett. Ez az inszem utáni 13. nap volt.


Szóval mindenkinek más a szervezete, szerintem attól is függ...

2008. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 20. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!