Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem jon meg a megvonasos...

Miert nem jon meg a megvonasos verzesem?

Figyelt kérdés
Milligestet szedek 2 eve, hetfon delelott/delutan szokott megjonni a verzes de meg mindig semmi. A melleim mar nem feszulnek, tehat elvileg el kellett volna kezdodnie valaminek.. nem is faj a hasam sem, ma 1 korul volt egy minimalis ver a WC papiron de azota semmi. Mindig bevettem a gyogyszert, egyszer volt hogy 6 oraval kesobb, 11 helyett 5.30-6.00 korul, de azota nem is volt aktus.
2022. máj. 9. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert idővel annyira elvékonyodik a méhnyálkahártya, hogy alig van minek lelökődnie.
2022. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Furcsa, mert minden verzesem nagyon intenziv szokott lenni, erosebb is mint mikor nem szedtem a gyogyszert…
2022. máj. 9. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem voltál mostanában covidos?
2022. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Még hétfő van, minek kell rögtön befosni és kérdést kiírni? Majd holnapra megjön. Vagy holnap utánra. Ez azért nem a világ vége...
2022. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem addig paráztattad magad azon, hogy pár órával később vetted be, hogy a stressz miatt nem akar megindulni.. (Emlékszem a kérdésedre.)Nyugi van. Meg fog jönni.
2022. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom, nagyon kedves vagy.😊
2022. máj. 9. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem bunkóságból írtam, csak azt akartam jelezni, hogy nyugodtan lazíthatsz, mert minden rendben lesz 🙂.
2022. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj en sem ironiabol irtam, tenyleg koszonom a megnyugtatast❤️
2022. máj. 9. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Oks 🙂 Velem is volt amúgy ilyen anno és stresszeltem is és 1-2 nappal később, de megjött, amikor kicsit lenyugodtam 😄. Majd írj.
2022. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!