Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van peteérésem! És sajnos...

Ma van peteérésem! És sajnos már 4 napja nem voltunk együtt a ferjemmel! Ha ma együtt leszünk lehet baba belőle?

Figyelt kérdés
Teljesen elvagyok kenődve!Idáig nemvolt pém most elsem tudtam menni dokihoz mivel nbem rendelt hogy megnézze hogy van e magátol peteérésem.De van lh tesztem és ugylátszik van magátol peteérésem!Ennek örülök nagyon csak az a baj hogy ha most van pém ha most szeretkezem a férjemmel akkor is csak 6 ora mulva lesz ott a sperma! mostvan nyálkám akkor miota jöhetett ki a petefészekbőól a pete?????????Lehet hogy lekéstem?mert hát sajnos idáig minden másnap szexszeltünk de pont most nem a őpeteérés idöszakban!Az igazat megszolva magátol eddog nemvolt pém előző honapban clostit szedtem és most nem is gondoltam volna hogy lesz pém.Véleményeket szeretnék kérni mivel ezmiatt elvagyok kenödve!Ha nemjön össze ez az én hibám!!!!!!!!!A mult honapbvan a méhnyálkahártya 6.5mm volt akkor is tettem fel kérdést ,csak az a bajom hogy ugye akkor elvékonyitotta a closti meg alőtte sem volt vastag.
2008. dec. 18. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késtetek le semmiről.Nekem peteérés előtt 2-3nappal szokott tojásfehérje nyákom lenni.Úgy hogy mindent bele ma is holnap is. Szió!
2008. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen remélem nekem is igy van
2008. dec. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!