Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli tesztem halványan...

Reggeli tesztem halványan pozitív lett. Azóta gyakorlatilag félóránként nézem hogy tényleg ott van-e a csík. Normális ez? Vagy ebbe fogok bele "örülni" És ha későn volt a pé a 24. napon akkor honnan számolják majd hogy mennyi idős a terheség?

Figyelt kérdés
Nov 12.-én jött meg és dec 5.-én volt ovu.Mikor menjek elöször dokihoz?Nem akarok túl korán, akkor mikor már lát valamit.
2008. dec. 18. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Várj egy pár napot (tudom nem könnyű) és tesztelj még egyet másféle teszttel. Aztán ha az is pozitiv lesz, hivhatod az orvost, hogy mikor menj!

Drukkolok, de szerintem ha halvány akkor is pozitiv! :)

2008. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia,


A halvány csík is pozitív.

Kb. 6-7 hetesen menj a dokihoz, akkor már látszik a pici is és szívhang is van...

gratula..:))

2008. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is alig látszott, először nem is láttam, kezdtem szomorú lenni, hogy megint nem sikerült. Negyed óra múlva megyek be a fürdőbe (ottfelejtettem a mosógépen), majd sikítozok a férjemnek, hogy terhes vagyok :) De két nap múlva, reggel, jól koncentrált vizelettel megismételtem és az már határozottan pozitív volt :D Most 15 hetes vagyok. Ismételj te is, de reggel, az a biztos, és ha terhes vagy, gratulálok :D

2008. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia. Nekem is ez a történet.6napja nem jött meg. 4napja tesztelek, és még mindig halvány. a leg olcsobb teszten látszik a legjobban. gratula!! sok boldogságot a babához! Nektek is. Remélem.........
2008. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elözö vok. én nem tudom most pontosan hogy én is mennyi vok, de teljes lázban vagyok. amugy a poz.csik nem véletlenül van ott!!!
2008. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvasátok-e de tegnap lillyvel halvány, ma gabriellel halvány de a tegnapinál sokkal erösebb :)))
2008. dec. 19. 06:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ténylet GRATULÁLOK!!! :)
2008. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Látod, nem éri meg parázni !!!
2008. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!