Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha januárban elkezdenek...

Ha januárban elkezdenek kezelni hormonzavar miatt akkor az mennyi időbe telik még helyre áll rendesen? És ha helyre állt akkor mikor lehet próbálkozni a babával?

Figyelt kérdés

Gondolom sok nő van akinek hormonzavara van.Szívesen elolvasnám azoknak a nőknek a történetüket.Mit csinált hogy helyre álljon?Milyen vizsgálatokat kellett végezni meg ilyesmit.Ja meg ha esetleg van olyan nő akinek ez a problémája és volt trombózisa azokat hogyan kezelték evvel a problémával?Sajnos trombózisom volt és hormonális gyógyszereket nem szedhetek sajnos.Milyen módszer van erre?

Válaszokat előre is köszönöm!


2008. dec. 18. 07:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én x éve abortusz után néhány hónapra megéltem egy nőgyógyászati "problémát", miszerint havonta nagyon darabos mens. volt bő vérzéssel. Nagyon kínlódtam emiatt. Ügyeletről ügyeletre jártam, mindig elküldtek, megmosolyogtak, h mit pánikolok. Mígnem fél év után egy fórumra írtam kétségbeesésem miatt. Ott az első orvos rátapintott a lényegre, a háttérben folyamatosan fennálló stressz volt. Ez okozott hormonális változást. Mint hormon helyreállító kúra, fogamzásgátló gyógyszert kellett szednem. Tüneteim kb. 1 évig fennálltak. Én rendeztem az életem és letettem a fogamzásgátlót. Viszont a trombózis éppen kizárja a fogamzásgátlót is. Talán a természetgyógyászat, teák stb. lehetnek megoldásként.
2008. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!