Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak tesztet? Múlt hó...

Csináljak tesztet? Múlt hó 19. -én volt menzim.2 napja reggelente hányingerem van. Kimutathatja?

Figyelt kérdés
Nem csak bebeszélem mert a boltban vásárlás közben is majdnem elhánytam magam, pedig teljesen máshol járt az eszem.
2010. szept. 15. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Ezek lényegtelen adatok... Nem az a lényeg hogy mikor volt meg utoljára mert ebből nem tudjuk meg

hány napos a ciklusod igy hanyadikán kellene megjönnie.


a várt vérzés elött két nappal v. utánna bármikor tesztelhetsz reggeli vizeletből.

2010. szept. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Változó. Megjöhet 18-tól 20 -ig.
2010. szept. 15. 08:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Szeptember 18.-tól 20.-ig?


Akkor 17-22-ig bármikor tesztelhetsz. Mondjuk úgy hogy 17.-én reggel aztán ha halvány v. negativ akkor kétnaponta reggel.

2010. szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is hányingert akarok:)))))))) nekem is augusztus 19.-én jött meg, mára nem vártam, tegnap volt barnás pecsételés..teszt nega, szóval nekem tuti meg fog jönni:( nincs hányingerem és nem fáj semmim:((pedig annyira szeretnék tüneteket produkálni de nem tudok..úgy, hogy a hányinger akár már jó is lehet:) nekem az első gyerekkel csak a kimaradt mensi után jó egy héttel jelentkeztek tünetek, émelygés de az is csak délután és este, reggel sose volt:) de van sok nő aki hamarabb érzi, majd írd meg mi lett , drukkolok..és szerintem már tesztelhetsz, mert ha a hányinger a baba miatt van, akkor már van hcg hormon a szervezetedbe, mert az okozza.,
2010. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Vegyes érzelmeim vannak, mert van egy 18 hónapos örökmozgóm akit jól elkapatott mindenki. De ha jön a tesó, hát akkor örülni fogunk neki. Mondjuk még én egy fél évet szerettem volna várni, de mind1. Majd írok mi a szitu.
2010. szept. 15. 10:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Hasonlo a helyzet nalunk is csak az en orokmozgo kisfiam 14 honapos.

Nekem 20.-an kell megjonnie.

Nekem mindentol undorom van egyedul a kavetol nem. A fiamnal ugyanez volt de nala meg a kavetol is.

Persze ha babas vagyok akkor sem banjuk de jobban orulnek ha meg varatna magara a kisteso.

Nekem te nagyon "gyanus" vagy.

Majd megirod,hogy mi ujsag? :)

2010. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Vettem egy tesztet, nem bírtam tovább. Negatív és 2 napja hányingerem sem volt, csak sztem elcsaptam a gyomrom mert tegnap a hasmenésem is volt.

Na mind egy egy kicsit csalódott vagyok, de nem baj mert még nem volt tervben. És veled mi a helyzet utolsó kérdező???

2010. szept. 17. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolso valaszolo vagyok.

En megvarom a hetfot ha nem jon meg akkor tesztelek.

Meg mindig emelygek de ma reggel tudtam reggelizni is. Tegnap este a ferjemmel es a fiunkkal voltunk vasarolni es annyira megkivantam a Mekis kajat,hogy muszaly volt vennunk.

Ugy vagyok vele,hogy most nagyon nem jonne jol mert jelenleg kulfoldon elunk,jovore koltozunk haza aztan epitkezesbe kezdunk. De aztan ha meglatom a nega tesztet vagy a menzimet lehet,ugy leszek mint te,hogy csalodottsagot fogok erezni.De egyenlore remelem,hogy megon 20.-an :)

2010. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Hogy vagy azota?

Megjott a menzid?

En mara vartam,meg nem jott meg. Tunetem nincsen csak annyi,hogy allandoan aludnek es meg mindig kave es kave.

Ha nem jon meg szerdaig akkor tesztelek.

Irj ha van idod.

Az utolso valaszolo vagyok :)

2010. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mikor teszteltem, néhány óra múlva megjött. És veled mi van Teszteltél?
2010. szept. 22. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!