Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2008.10. kb. 28-án volt...

2008.10. kb. 28-án volt utoljára meg a menzeszem. De nincs semmi bajom mintha terhes lennék, ezek szerint lehetek az?

Figyelt kérdés
hogyan adjam elő a szüleimnek h meg szeretném tartani? 17 éves már vagyok!
2008. dec. 17. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinálj első reggeli vizelettel egy terhestesztet, és kiderül, terhes vagy-e. Utána ráérsz először magadban eldönteni, hogy mit szeretnél, aztán beszéld meg a gyermek apjával, és aztán édesanyáddal.

Ha komoly az elhatározásod, és felelősségteljesen állsz a kérdéshez, édesanyád bizonyára támogatni fog.

2008. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vav22 ***** válasza:
Mondjuk én 20 vagyok, de ugyanígy jártam. Párom is megakarta tartani, én meg teljesen abortuszellenes vagyok uh. egyértelmű mit választottam... Párommal együtt teszteltünk, azután beszéltem Anyával, ő nagyon örült neki, aztán Apám meg jól megmondta a véleményét én meg csak bőgtem egy csomó ideig, hogy miért nem támogat, mikor ez nekem nagyon sok lemondással és nehézséggel jár stb. Persze nagy öröm egy baba, de akárhogy is nézzük egy tervekkel teli fiatalnak nehéz lemondani mindenről... A te helyzeted annyival rosszabb, hogy nem vagy még 18, tehát mindenképp meg kell beszélni a szüleiddel, de ez elsősorban a te döntésed kell hogy legyen. Amúgy ha egyszer abortuszod lesz, lehet hogy nem is lehet többet gyereked. Ez egyáltalán nem biztos, de sajna fordult már elő ilyen, nem is egy... Fel a fejjel és gyerünk! :-)
2008. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!