Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a ciklusban clostilt...

Ebben a ciklusban clostilt szedtem,ma vagyok a napon.Már kétnapja "érzem" a hasam alját hol jobb hol bal oldalt fájdogál,mintha görcsölne.Lehetek babás? Sikerült vajon ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

De 2-3 perc mulva elmúlik.A cicim csaknyomásra fáj. 36,4 volt régen az átlag hőm mikor rendszeresen mértem, a hónapban nem az elejétől mérem de én sajna nem igazán látok ebből semmi kivéve azt hogy fel kuszott lassan a hőm. Szerintetek sikerült?? Dec 4. én még megvolt a pete 26mm volt és 8mm nyálkahártya


[link]


2008. dec. 17. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

megint 2. :-)


Tudod, mi a poén? Azt hiszem, te kérdeztél az UH után, hogy milyenek ezek az eredmények, ugye?? Mert akkor én nagyon biztattalak! :D

2008. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen én kérdeztem:) és tényleg igazad lett:) ma csináltam másik tesztet gabriellel és azis kicsit halovány de a tegnapinál erősebb:))) És most nagyon boldog vagyok:))Gyakorlatilag körbe röhögöm a fejem :)))
2008. dec. 19. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!