Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetesen mit kellene látni...

4 hetesen mit kellene látni az uh-on? Nem gond ha még csak a megvastagodott nyálkahártyát látta, van két pozíti tesztem.

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korán mentél egy hónap múlva is ráértél volna..nem baj h csak azt látja, 5-6 hetesen már petezsákot lát, s 7-8 hetestől szívhang.
2008. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt az utolsó menstruációd, illetve a pé-d? Azért vagyok kiváncsi, mert kb. én is 4 hetes lehetek, és holnap megyek orvoshoz, érdekelne hogy mit láthat majd az UH-n?
2008. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ájj mindig leirja az ember hogy nem kell rohanni 4 hetesen mert semmit se lát. 6 hetesen érdemes és akkor nem kell két heted parázni. biztos rossz a türelmetlenség de várni kell.
2008. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

türelem babát terem! :-)


Ilyenkor szidom azokat a hülye teszteket, hogy miért ilyen baromi érzékenyek... Reggel pozi teszt, este meg megjött. Persze, hogy vetélés. Legalábbis 99%.

A dokinál ugyanez. Persze, hogy nem lát semmit, 4 hetesen még azt sem tudja megállapítani, hogy méhen kívüli-e, mert olyan szinten nem látszik semmi. CSak a megvastagodott nyálkahártya. Ami ugye mensitől is lehet, ne felejtsük el...

Bocs a kirohanásáért, de azt senki nem fogja fel, hogy ilyenkor a 2 hét parázással mennyit árt a babájának...

2008. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

a második válaszolónak:

nov18.-án volt az utolsó mensim és dec2.-a körül a peteérésem

2008. dec. 17. 14:23
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de azért rohantam a dokihoz mert már két babát elvesztettem és arról volt szó hogy amint kiderül hogy bab van azonnal menjek mert akkor irnak fel gyógyszert
2008. dec. 17. 14:24
 7/18 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: Tudom hogy nagyon korai, de én olyan munkahelyen dolgozom ami elég veszélyes lenne ha már terhes vagyok, ezért szeretném tudni hogy mi a helyzet, mert akkor már pénteken nem mennék be éjszakai műszakra 12 órát állni a füstben.
2008. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: ja, és nekem is dec. 2-án volt pé-m...
2008. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
2. válaszoló viki te vagy az?
2008. dec. 17. 14:35
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen.:-)))
2008. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!