Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ben szenvedök nektek...

PCOS-ben szenvedök nektek milyen gyógyszert írtak fel, és hogy sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

metfogamma 850-et, pont egy éve szedem, és most állt helyre a ciklusom, 70 napból lett 35:) sajnos baba még nincs:(

ja, barátcserje kapszulát is szedek.nagyon ajánlom neked is.

2010. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem először az orvosom clostyt írt fel, amiről kiderült, hogy nem is szedhettem volna,mivel pcos vagyok, de ez csak akkor derült ki, mikor dokit váltottam, ő vett vért, megnézett egy csomó hormont, meg mindent, illetve csinált egy uh-t, ahol egyértelműen látszott,hogy mindkét petefészkem tele van cisztákkal, így azonnal leállított a gyógyszerről. Mivel a párommal már egy éve próbálkoztunk, és nem szerettünk volna még éveket várni gyógyszeres kezeléssel, ami nem is biztos, hogy nálam hatásos lett volna,így az orvosom javaslatára a laparoszkópos drilling műtét mellett döntöttünk. Ennek köszönhetően október 14-én volt a műtétem, és a november 19-i uh-on gratulált a doki, hogy babát várok. Idén aug.1-én pedig életet adtam a kis hercegnőmnek, aki teljesen egészséges, életrevaló kisbaba. Ezért kitartást kívánok minden pcos-nak, és neadjátok fel soha, mert látjátok nekem is sikerült. De kulcsfontosságú, az orvos személye,akinek már kellett kezelnie ilyen betegségben szenvedő pácienseket, és nem csak a tankönyvben írt módszereket alkalmaznia.

Sok sikert mindenkinek!

2010. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Clostyt.
2010. szept. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én most a második hónapja szedek 5*1 clostyt és 12*1 duphastont,az orvosom nekem nem mondta hogy PCOS vagyok de a leletek arra utalnak mivel az van rajta hogy mindkét oldali petefészek polycisztás.akkor nem is bisztos hogy hatásos ez a kura amit felirt?Azt mondta ha ettöl sem lesz baba valami mütét szükséges.
2010. szept. 14. 13:30
 5/8 anonim ***** válasza:

met keszitmenyt

(mercformin)

baratcserjet szedtem melle, 3 honap alatt baba lett

:D

2010. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi kb 1,5évig próbálkoztunk sikertelenülmíg elmentem dokihoz.

Kiderült PCOS vagyok. Felirt nekem is closty-t 5napig 2*1-et és metformint(nem tudom hogy írják). Következő hónapban sikerült teherbe esnem. Hozzá kell tennem, hogy előtte 2hónappal elkezdtem inni egy lúgosító gyógynövény keveréket. Sokan írták, hogy akik nem tudtak teherbe esni azok elkezdtek lúgosítani és pár hónapon belül sikerült a baba.

2010. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!És akiknek sikerült a picur szivből gratulálok!
2010. szept. 14. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudjátok, hogy a terhességgel nem múlik el a pcos?

Érdemes lenne egy hozzáértő endokrinológust felkeresni, mert a ciszták a legtöbb esetben az inzulin rezisztancia következményei. Az inzulin rezisztanciából pedig hipp-hopp át lehet csúszni a II-es típusú diabéteszbe.

Kedves kérdező, a metfromin csak 40%-os segítség. Szükség van mellette szénhidrátszegény diétára, mozgásra és egy jó endodokira! Ajánlom figyelmedbe: pco-szindroma.hu. Sikertörténetek, orvosajánló, önsegítő körök, diétás tanácsok.

2010. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!