Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteérésem, nem is lesz...

Nincs peteérésem, nem is lesz most már? Elemeznétek a görbémet?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban volt pé-m a 15. nap körül, ez látszódott a hőgörbémen is és mondtátok ti is, de most úgy látom, mintha nem lenne, és szerintem akkor nem is lesz. :(( Azt tudom hogy próbálkozott a szervezetem, mert voltak hasszurkák meg a nyákom is olyan volt, amilyennek lennie kell, de ez akkor biztos csak a "próbálkozás" volt. :((
2010. szept. 14. 10:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2010. szept. 14. 10:12
 2/14 anonim ***** válasza:
Még lehet, de eddig biztosan nem volt. Valamit szedsz a peteérés segítésére? Pl: cickafark-tea?
2010. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most nem iszom a teát, mert pontos volt a ciklusom folyamatosan és azt hallottam, hogy akinek pontos és issza azt a teát, annak felboríthatja a ciklusát...
2010. szept. 14. 10:41
 4/14 A kérdező kommentje:
pedig a nyákom az megfelelő volt, meg hasszurkáim is voltak, csak a hőgörbémen nem látszik hogy lett volna pém. :(
2010. szept. 14. 10:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így jártam, éreztem hasszurkát, volt nyákom is rendesen, de mégsem volt semmi, mert UH-on nézték és nem volt érett tüszőm. Most clostyt kaptam.
2010. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nekem előző hónapban volt pém! Csak most nem volt eddig...ha soha nem lenne, akkor kéne a closty.
2010. szept. 14. 10:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem van peteérésem minden hónapban, de mégis kaptam clostit meg duphastont, hátha így sikerül.
2010. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És amúgy az orvos tuti iratna clostit nekem, ha megkérem rá? Amúgy még nem tervezem, de ha ebben az évben nem jön össze a baba, hát akkor januárban tuti hogy elmegyek orvoshoz!
2010. szept. 14. 10:55
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak vezetem a görbémet, figyelem, hogy működök, és ha nem jön össze még ebben az évben a baba, akkor megyek orvoshoz aztán kérek tőle tanácsot, clostin is gondolkodom.
2010. szept. 14. 10:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Olyan is lehet, hogy csak ebben a hónapban nincs peteérésed, minden nő van úgy, hogy egy évben esetleg kétszer is, hogy nincs peteérés, az orvos szerint az nem kóros.
2010. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!