Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utal a barna folyás?

Mire utal a barna folyás?

Figyelt kérdés
írtam már fel ezzel kapcsolatban 1 kérdést de csak 1 ember válaszolt rá,és én közben minél kétségbeesett vagyok:S Kérlek segítsetek nekem!a menzimnek most kéne megjönnie a napokban és tegnap óta barna folyásom van.a párommal szombaton együtt voltunk és elszakadt az óvszer,de nem ment el bennem...ekkor a ciklusom 24.napján voltam...van rá esély,hogy terhes vagyok?:(..kérlek írjatok minél hamarébb!!!köszönöm:)
2008. dec. 17. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akárhol olvastam utána, öszeségében azt írják,hogy a 9.naptól a 17.napig lehet leginkább teherbe esni,ez egy összesített adat. Azaz ezek alapján ha a 24.napban voltál és a végén vigyáztatok akkor kicsi az esélye. A legbiztosabb az lenne ha megkérdeznél egy orvost. Barna folyásom nekem is volt már mensi elött,akkor azt mondták,hogy ez tisztulás.
2008. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem írni,hogy a múlt hónapban sürgősségi tabit vettem be....ez is okozhatja ?
2008. dec. 17. 12:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,mert még nem vettem be,de ha felhívsz egy nőgyógyászt az biztos megmondja. Mégiscsak biztosabb az ,amit egy doki mond.
2008. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
sajnos anyukám nagyon jóban van a nögyógyászommal:S...16éves vagyok és anyukám nem tudja,hogy már lefeküdtem a barátommal:S ezért vagyok gondban is sajnos:S
2008. dec. 17. 13:03
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a mensid közeledik azért barnázol. Van aki barnázik mensi előtt, nyugi!
2008. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
próbálok nyugodt lenni és köszi a biztatást,de mindenhol azt olvasom,hogy sokaknál így jelentkezik a terhesség:S...és én amilyen szerencsétlen vagyok:( a párommal fél éve vagyunk együtt...4hónapja feküdtünk le elöször,nagyon szeretjük egymást...dee most nagyon félünk:(..1hónapja is megtörtént,hogy elszakadt az óvszer,akkor nem vettük észre,tovább folytattuk,de akkor is észrevettük azelött,mielött elment volna....máskor nem szokott elszakadni az óvszer,csak abban az egy pózban mikor hátulról csináljuk....de most mind ketten nagyon izgulunk:( bár tudjuk,hogy az esélye a terhességnek minimális,de eddig még sosem volt folyásom menzi elött:S....ha most tesztelek az kimutatja,ha már terhes lennék?múltkor vettem tesztet s arra az volt írva,hogy 3nap után már kimutatja...
2008. dec. 17. 13:18
 7/17 anonim ***** válasza:

3 nappal beágyazódás után kimutatja jobb esteben de várj addig mikor meg kell jönnie s ha nem jön utána tesztezz de lehet esemény utánitól is....de!!!ha így folytatod tényleg terhes leszel, vigyázni kellene ilyen fiatalon ha nem szeretnétek babát!!!!!!!!!!!

ja s én beszélnék anyukámmal, nem harapná le fejedet hanem tanácsot adna elvinne nőgyógyászhoz fogamzásgátló stb....

2008. dec. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
beszélni szeretnék vele,de ezt most még nem szeretném neki elmondani!majd ha ezután nem lesz semmi-reméljük-akkor megkérem h irattasson fel fog.gátlót...csak ne legyen semmi!:(...ma kellett volna megjönnie,de még mindig csak barnázok:S...esetleg megfázástol nem lehetséges?mert most beteg is vagyok...
2008. dec. 17. 13:34
 9/17 anonim ***** válasza:
ne izgulj sztem meg fog jönni sokan barnázunk előtte, de ha most emúlik tessék anyuval elmenni nőgyogyihoz s vmi kis könnyű fogamzásgáltót felírani nem hinném h jó így élni s stresszes minden hónap, nem??
2008. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ebben igazad van:) háát csak az utóbbi két hónap,de akkor is:S...szerintem is nagyon kevés az esély a terhességre...meghát ha vmi bennem maradt volna miután elszakadt az óvszer az nagyon kevés lett volna,és azt hallottam,hogy az óvszer végében van kismértékben ,,spermaölö" vmi...na de várunk:) máskor is szokott késni a menzim,de holnap tesztelek azt hiszem:) remélem,h. negatív lesz:S...addig izgulunk tovább:S...de azért köszi a segítséget:) nagyon rendes vagy:) legalább picit megnyugtatsz minket:)...éés a tabit meg anyuval megdumállum:)
2008. dec. 17. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!