Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt köztetek alacsony hő...

Volt köztetek alacsony hő mellett babás? Vag yúgy hogy a hője még szinte peteérést sem mutatott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom mikor volt pém , mivel a hőm nem mutatja. 2 héttel ezelőtt hétvégén volt nagyon erős tojcsi nyákom, halvány pozitív ovu tesztem. Ki is használtuk.Utána sajnos nem tudotam se mérni se ovu tesztelni. Rá pont egy héttel (most szombaton) nagyon erős krémes folyásom lett, fájnak a melleim. Majd mindennap érzem hogy szinte belenyilall a hüvelyembe és a méhem feszül. Tegnap a méhemnél olyan érzésem volt időnként mintha kést szúrnának bele. A folyásom még változatlan. A kávétól 2 napja émelygek.

Lehet hogy sikerült a baba? A hőm abszolút nem mutat semmit. 2 hónapja műtöttek endometriózissal ez az első tiszta hónapom. A ciklus szerint sem akkor kellett volna pének lenni mikor a nyákom volt.

Tanácstalan vagyok.

Lehet alacsony és változatlan hőnél baba?(36,6-36,7) És szinte egész hónapban ennyi.


2008. dec. 17. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A hőméréssel én nem mentem semmire, mert sose jelezte a peteérést,pedig az ovu teszt mindig igazolta,hogy volt.Így aztán nem foglalkoztam vele nagyon,de kíváncsiságból mértem és nekem alacsony volt,mikor babás lettem.Ha kimarad,tesztelj egyet.
2008. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem mértem folyamatosan, csak 1-2 nap össze-vissza, de mindig nagyon alacsony volt (36 eleje), kb. 2 napja is mértem akkor 36.1 volt, és ma reggel + teszteltem!!! :)
2008. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!