Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy nem?

Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval 16-án kezdtem menstruálni, és ma délutánig tartott, azóta szinte semmi vér nem jött, talán egy nagyon pici.Általában 4 napos a mensim,az ötödik napon már alig van. Mondhatni erős volt a vérzésem és fájt is a hasam, főleg első nap, borzasztóan (de ez mindig így van)

Kb 2 hete feküdtem le utoljára egy sráccal megszakítással,de nem élvezett belém.

Valamint terhesség jeleit sem tapasztaltam,hányingerem nincs, nem szédülök és a szagokra sem vagyok érzékeny vagy hasonló “jelek”.


Van okom aggódni?



2022. márc. 18. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Élsz rendszeres nemi életet vagy csak alkalmanként? Mert ha az utóbbi, akkor könnyen lehetséges, hogy felborult a hormonháztartásod és ezért lett ilyen a mensid.
2022. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem élek rendszeres nemi életet!:)
2022. márc. 18. 22:37
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Akkor lehetséges,amit írtam, viszont azért (bár kevesebb rá az esély, hogy terhes vagy) vennék a helyedben egy tesztet, az a biztos.:)
2022. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Amúgy ilyen vörös nyálkaszerűséget is láttam a betéten (de ilyen is volt már)

ez azt hiszem második nap miután erős görcseim voltak, konkrétan alig tudtam miatta aludni éjszaka.


Lehet csak simán elállt a vérzés aztán holnap folytatódik vagy mi lehet ez?

2022. márc. 18. 22:43
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Felvetelin plusz pont azt ne feledd!
2022. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A nyálka szerű az pont a nyálka hártya, ami ha leválik fixen nem vagy terhes. Vérzés akkor fordulhat elő terhesség mellett ha nem darabos.

Most ebben a hónapban ilyen a menstruációd, valami kicsit megzavarhatta. Ne aggódj, de legközelebb figyelj oda.

2022. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért te sem lehetsz a legelesebb kés a fiókban hogy megszakitassal fekszel le ezzel azzal🤷‍♀️
2022. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem élvezett beléd a srác és megjott a menstruációd. Mégis miből következtetsz arra, hogy esetleg terhes lehetnél? Nem vagyunk gépek, hogy mindig ugyanaddig tartson, ugyanannyira erősen.
2022. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb megoldás elsétálni egy drogériába és venni egy terhességi tesztet. De mivel megjött a menstruációd, így nem valószínű a terhesség
2022. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát azért nem ezzel-azzal fekszem le,mert ismerem a fiút már hosszú ideje.


Ma reggelre volt egy kis barna folyás,nem tudom a nap további részében mi lesz,de lehet akkor veszek egy terhességi tesztet,hogy megnyugodjak vagy a biztonság kedvéért!

Valaki amúgy már tapasztalt hasonlót,hogy ennyire lerövidült a mensije?

2022. márc. 19. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!