Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megy a wc-zés, ha a terhességi...

Megy a wc-zés, ha a terhességi teszthez kéne? Nekem olyankor sosem kell, mindig szenvedek legalább fél napot.

Figyelt kérdés

Utolsó mensim augusztus 6-án volt, most 4-e óta késik. Ma vettem tesztet, de nem kell wc-znem. Ezzel mindig bajom volt, ha kellett volna, orvosnál vagy akárhol, egyszerűen nem megy.

Ti is így vagytok ezzel?


2010. szept. 13. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld reggel, a reggeli vizelet amúgy is pontosabb eredményt ad. Ha este iszol eleget, reggel menni fog. Szerintem legalábbis... :)
2010. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár csak ennyi lenne a gondom ami miatt nem tudok tesztelni!:))Pisilni tudnék csak nekem nem érdemes!Hi!Kicsit magam alatt vagyok de ez most jól jött!!Köszi!:D

Egyébként vizeletvizsgálatnál én is csak erőltetve produkálok pár cseppet amivel aztán ég a fejem mikor be viszem a laborba remélve,hogy elég lessz és nem szólnak rám,hogy még pár cseppet facsarjak ki magamból és ámulva nézem az idős bácsikat akik teli dunctosüvegeket visznek!

Ne stresszelj rá és akkor menni fog!

Még egyszer köszi a jó kedvért és két csíkos tesztet kívánok!!!

Szia!

2010. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggel vagy, ha felkelsz éjszaka pisilni, csináld meg a tesztet, olyankor jobban mutatja ki. Vagy igyál meg nagyon sok teát, attól kell majd gyakrabban kimenned, és mivel már régóta késik, már valószínű akár nappal is kimutatja.
2010. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. szept. 14. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!