Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hétfőn kellett volna megjönnie, de még nem jött meg. 5 napja késik.

Pár napja fajdolgalt a hasam és mindjárt megjön érzésem volt, de nem volt semmi.

2 napja a jobb petefészkembe sűrűn belenyilalt. Folyton ihatnékom van, ki van száradva a szám bármennyit is iszik .

És most émelygek kicsit,hányingerem van és leszakad a fejem.


2022. márc. 12. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Most jobb?

2022. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmivel nem jobb.
2022. márc. 12. 14:15
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek kérdezel böszmeségeket?
2022. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Godaime válasza:
Ezek a tünetek nem terhességre utalnak, könnyen lehet, hogy valami bajod van. Szerintem fordulj nőgyógyászhoz.
2022. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm szépen a válaszod. Jövőhéten kérek időpontot.

Csak nagyon furcsa aggaszt hogy mi van velem, bizonytalan vagyok. Így még sosem volt hogy ennyit késett. És a mellem is meg van duzzadva.

2022. márc. 12. 21:02
 6/11 Godaime válasza:
Ha terhes vagy, akkor sem árt a nőgyógyász, legalább pontosan megtudod mennyi idős a magzat, mi a teendő ha esetleg abortuszt akarsz vagy ha megtartod, stb. Sok szerencsét, remélem semmi gond nem lesz!
2022. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet csináltál??
2022. márc. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6: igen pontosan igazad van legalább majd mindent pontosan megtudok, ha úgy van.

Még pontosan nem tudom mi lenne a döntés, de tavaly sajnos spontán elvetéltem műszeres befejezés lett a vége.😔 És azt beszéltük a párommal ha bármikor véletlen besikerul vagy ha jönni akar akkor semmiképp nem vetetjük el, szívünk nem lenne megölni egy kis csodát.🥺 Nagyon szépen köszönöm, én is remélem semmi gond nem lessz. Kedves tőled,legyen szép napod.😊

2022. márc. 13. 13:17
 9/11 A kérdező kommentje:

#7: Igen, tegnap csináltam egy tesztet, de negatív lett.😕 Viszont mindig nem jött meg és nem is érzem. És ugyan úgy megvannak duzzadva a melleim.

Jövőhéten csinálok még eggyet, csak várok pár napot még.🥺

2022. márc. 13. 13:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell varnod mert ha 5 nap késés után negatív a teszted egy viszonylag pontos ciklusnál akkor ott kevés esélye van a terhessegnek.
2022. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!