Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai jel ez terhességre?

Korai jel ez terhességre?

Figyelt kérdés

Vőlegényem itthon volt most 2 hetet (előtte januárig nem találkoztunk mert külföldön dolgozik) , ami alatt végig védekeztünk. Nem is gondolkodtam azon, hogy terhesség szóba jöhetne, mivel tudtam, hogy védekeztünk, plusz nekem PCOSem is van. Már alap járaton 30 napja késik (még a párom előtt is), fájdogált picit a hasam így csináltam egy tesztet 3 napja, hogy megnyugodjak, ami negatív lett. De most reggel meg kissé hányingerem volt. Nagyon párás személyiség vagyok, de túl kori lenne még az a reggeli rosszullét nem?:D Mellem rendben van, nem fáj és nem duzzadtak. Volt menstruációm január közepén, azóta nem. Ott is készült biztonság esetére teszt, ami negatív lett.

Mensim gyógyszer nélkül évente 2-3x van, gyógyszerrel rendszeres. De jelenleg nem szedek semmilyen készítményt.

Most inkább rohanjak el a gyógyszertárba megint és nyugodjak meg? Vagy csak vész madár vagyok? :)

21/l


2022. márc. 11. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negatív, nem lehet terhes tüneted a hányinger, mert azt a hcg váltja ki, pont amire a teszt jelezne
2022. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, atugrottam autóval másik városba vettem egy tesztet. Negatív.
2022. márc. 11. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne tisztelgés könyörgöm hanem keress fel egy endokrinológust és egy nőgyógyászt…nem terhes vagy hanem hormonproblémád van.
2022. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesztelgess*
2022. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Járok nőgyógyászhoz vele kedves hármas!
2022. márc. 11. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor valami mégse oké kedves kérdező.
2022. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

IR eredményt várom még sajnos

Féléve készült egy, akkor 3,14 lett,ami magas. Azóta volt kezelés+diéta alkalmazása és most is megnézik, hogy mennyit változott.

2022. márc. 11. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!