Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehetek terhes, igaz?

Nem lehetek terhes, igaz?

Figyelt kérdés

A barátommal ruhán keresztül pettingeltünk és átázott tőle az ő nadrágja is és az én farmerom, annak ellenére folytattuk. Miután mindketten elmentünk, letisztogattam őt. Kb 10 perc múlva, megujjaztam magamat az ő kezével, de ugyebár valamilyen szinten az én kezem is hozzáért a puncimhoz.

Aztán napokkal később ismét pettingeltünk, miután elélveztünk megint megujjazott utána.

Igyekszünk elővigyázatosak lenni, mindig külön odafigyelünk, főleg a barátom, hogy milyen kézzel nyúl hozzám.

Szerinte tuti biztos, hogy nem vagyok terhes (egyébként szűz vagyok) és én sem látok rá sok esélyt, viszont napok óta késik a menstruációm, pedig az utóbbi időben már egész jól beállt. Nagyon félős vagyok, már napok óta mindig ez jár a fejemben, hogy mi van, ha terhes vagyok, ezen stresszelek, sírógörcsöket kapok, rettegek, “vizsgálgatom” magam, kicsinálom magam idegileg, hogy még mindig nem jött meg…. lehet, hogy pont emiatt nem jön meg, hogy ennyire rágörcsölök.


Kérlek, ha ezek után te is úgy gondolod, hogy valószínűleg nem vagyok terhes, írd meg nekem válaszként, hogy megnyugodjak. Annyi mindent olvastam már, hogy mitől lehet teherbe esni, itt ezt írják, ott azt, már egyáltalán nem látom át tisztán, hogy is van ez.



2022. márc. 10. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy terhességi tesztet, az a legtisztabb,mar 3-400 Ft-ért lehet venni. Csináld meg és kiderül.
2022. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ruhán keresztül? Nem teljesen értem,hány éves vagy? Amúgy ne haragudj de nem biztos hogy rendesen beállt még a menszeszed.
2022. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kicsi as eselye de nem lehetetlen. Vegyel gyors tesztet.
2022. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Próbáljatok már meg ésszel kefélni. Mielőtt elkezdtek szexuális életet élni, legalább alapvető dolgoknak nézzetek már utána, ne utána sírjatok itt. Interneten értelmes dolgokat is lehet ám bőven találni. Komolyan, hány évesek vagytok?
2022. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet, ha látod a negatívat legalább megnyugszol. Egy biológia könyvet is ajánlanék mellé…
2022. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehetsz terhes. De ha megnyugtatna, csinálj egy tesztet, az ennyi késés után- ha baba miatt lenne- kimutatja a dolgot. Amúgy én is úgy gondolom, hogy ez a felesleges görcsölés miatt késik, na meg ha ennyire fiatal vagy, akkor simán lehet, hogy nem állt még be. Később is simán előfordulhatnak kisebb ingadozások, néhány napos eltérések a vérzésben, nem vagyunk atomórák, hogy mindig tökéletesen pontosan történjen minden a testünkben.
2022. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Hamis.

Igen, tesztelj.

2022. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet és negatív!

Köszönöm mindekinek a válaszát! :)

2022. márc. 11. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Ettől nem leszel terhes. Viszont nekem egy haveromnak a bnője úgy lett terhes, hogy a srác megujjazta (azzal a kezével, ami spermás volt előtte, kezet nem mosott) úgyhogy tényleg nem árt odafigyelni - még ha minimális is az esély így a teherbeesésre :) Az abortusz nem volt kellemes nekik.


Inkább mossatok kezet ujjazás előtt, az a biztos, már csak amiatt is, hogy ne kapj fertőzést, mondjuk egy jó kis gombát... :)

2022. ápr. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!