Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík vagy halvány pozi?

Szellemcsík vagy halvány pozi?

Figyelt kérdés
Tudom korai még tesztelni a 12. dpo-n, meg one step teszt, (bár nekem anno a kislányomat már a 11-en mutatta ugyanez), de mit gondoltok erről?
2022. márc. 8. 08:05
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Tesztelek mindenképp holnap, egyébként azt gondolom mindenkinek más a szervezete, amelyik teszt valakinek bejön, az másnak nem. Nekem a one step és minden más is hómező volt, ha semmi nem volt, és bár megkaptam, hogy 25-össel tesztelni a nem várt előtt a 7 fő bűn egyike, most, napközben a 25-ös x-epilemen ugyanolyan csík van mint ezen. Persze lehet az is szellemcsíkos, bár furcsa nekem hogy csak olyan teszteket fogtam volna ki 😂 Mindenkinek köszönöm a választ!
2022. márc. 8. 12:51
 12/30 A kérdező kommentje:

Az x-epil napközben


[link]

2022. márc. 8. 13:03
 13/30 anonim ***** válasza:
28%
Egy pozitív teszt még mindig nem így néz ki
2022. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pozitiv lesz, szinesnek tunik, egy Facelle-en mar erosebben latszodna, ha az x-epil ilyen lett.
2022. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
Pozitív mindkét teszted. Predictort csinálj. A Facelle mostanában elég gyenge minőségű lett.
2022. márc. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
74%

Egyértelműen pozitív


Nem kell keresni sem a csíkot


Most komolyan.. a válaszadók mit akarnak?


Napközbeni 25-ös teszt 2 nappal mensi előtt világít a 2. Csík.


Persze lehet kémiai stb csakhogy a félreertést elkerüljük


De ez most pozitív


Amúgy az x epil 25 van olyan mint a one step 10.

Tapasztalataim szerint.

Predictor earlyvel érdemes még.


De én elmaradt mensi nélkül nem szoktam tesztelni.

2022. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, én is úgy látom ahogy te, bár a sok negatív élmény lehet az oka részükről, gondolom én. Igazából csak kíváncsi voltam, ez az első hónap hogy próbálkoztunk és szoptatok is, tehát nem lett volna dráma ha negatív. Még 3 nappal vagyok előtte, mindig 4 hetente pénteken érkezik. Hogy bármi lehet, az természetesen igaz, nem is vitatom. Illetve a tesztek minőségét illetően, a valóságban a 25-ös napközbeni x-epil sokkal egyértelműbb, mint a 10-es one step, pedig nekem nem volt a one step sem soha félreérthető.
2022. márc. 8. 14:11
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

8 és 16 vagyok


Az én nem várt napi one step tesztem:


[link]



Meg sem fordult a fejemben, hogy ez nem pozi..

( 2 éves már a fiam, aki ezt a tesztet produkáltatta velem)

2022. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
30%

De ha szerinted pozitív és egyértelműen látszik akkor miért kérdezed meg a “sok negatív élmény”től csalódott gyakoristól? 😂

Akik ráadásul csak képernyőn keresztül látják a tesztedet ami tudvalevő sokat ront a minőségen…

2022. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

18-as, az enyém is ilyen volt nagyjából a kislányommal :)


19-es, mikor a kérdést feltettem, reggel, még csak a one step tesztem volt, ami nekem eddig ugyan működött, de tudom hogy nem a legmegbízhatóbb. Az x-epilt biztosabbnak gondolom, pláne napközben 3 nappal előtte, tehát azt már nem láttam kérdésesnek. Viszont tényleg ezt látom, ha valakinek ilyen volt a teszt és mégsem lett semmi, akkor ott tuti nincs, és minek jössz ide, ha hülye vagy. Én is sok kérdést megnézek itt, de a negatív kommenteket inkább magamban tartom, nem hiszem hogy jobb lesz nekem ha idegeneket becsmérlek. Szépen, kedvesen és pozitívan is meg lehet mondani ha valamit helytelennek ítélünk. Legalábbis én ilyen vagyok 🤷‍♀️

2022. márc. 8. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!