Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 babomat várom(7 hetes)még...

3 babomat várom(7 hetes)még nem voltam dokinál mert mivel volt egy mola terhességem a két lányom születése között azt javasolta,hogy ráérek menni az ünnepek után,hogy mindent jól megtudjon nézni. Más is fél ennyire? Annyi rosszat hallani, olvasni!

Figyelt kérdés
Az 5.héten volt egy kis hányinger,mellfeszülés,most meg puffadás szerű érzés.De megcsináltam már 4 tesztet hogy kimutatja e rendesen mert annyira bizonytalan vagyok hiszen alig van tünetem és a lányokkal ilyenkor már nagyon hánytam.Félek,hogy nehogy megismétlődjön vagy jön valami újabb.Meg ez a tünetmentesség hihetetlen.
2008. dec. 16. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a harmadik babámmal vagyok most 6 hetes.Most csütörtökön megyek dokihoz.Van már két fiam,akikkel nagyon rosszul voltam a terhesség elején.Most mintha egy kicsit jobb lenne,néha émelygek kicsit.Remélem így is marad.Nagyon drukkolok,hogy ne legyen semmi baj veletek!
2008. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!