Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mondjam meg, hogy babánk...

Most mondjam meg, hogy babánk lesz vagy várjak karácsonyig?

Figyelt kérdés
ma megyek dokihoz hogy minden rendben van e, a férjem még nem tudja hogy jön a harmadik babánk, mikor mondjam el neki
2008. dec. 16. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az biztos, hogy szép karácsonyi ajándék, de én nem bírnék addig várni :)
2008. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 yuda ***** válasza:

Ja-ja-meg kellene mondani,de hirtelen elképzeltem egy olyan jelenetet,hogy egy dobozba becsomagolsz: mondjuk egy szép lapot,amire ez van írva,hogy "Képzeld! Újra babánk lesz!"-és ezt úgy adod oda neki,hogy: "ez az én legkedvesebb karácsonyi ajándékom"---ő szépen kibontogatja és mit talál..... :D egy bébit! :D


Mondjuk ezt is nehéz kihagyni,mert rendhagyó lenne-soha vissza nem térő lehetőség...

2008. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is a karácsonyra gondoltam de olyan messze van!

ki kellne birni addig, de ha minden rendben lasz ma akkor azért nem birom ki a gond van akkor meg azért

2008. dec. 16. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is azt terveztem egy hete, amikor megcsináltam a tesztet, hogy karácsonyi ajándékként adom neki. Nekünk ő lesz az első babánk! De miután meglett a teszteredményem nem bírtam várni és azonnal el kellett neki mondanom. Így is nagy volt a hatás! :) Sok boldogságot nektek és szép Karácsonyt!
2008. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tutira várnék karácsonyig és a fa alá tennék neki, szépen becsomagolva egy pár baba cipellőt.
2008. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én sem bírtam ki. Sikítva rohantam a pisis pozitív terhességi teszttel a kezemben a férjemhez reggel, hogy azonnal elmondjam. :-)

A szülőknek viszont mi is becsomagolunk egy dobozba egy képeslapot amin kisbaba van, így tudatjuk szenteste napján. :-)

2008. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!