Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottatok már a hideg méh...

Hallottatok már a hideg méh típusú meddőségről?

Figyelt kérdés
Olvastam róla egy érdekes cikket.
2010. szept. 10. 11:48
 1/9 A kérdező kommentje:

Mit is jelent a Hideg méh típusú meddőség?


A hideg talpunkon keresztül akadálytalanul eljut a kismedencébe. Ezt megérezhetjük akkor, amikor például nem elég meleg a cipőnk, ha hideg kövezeten járunk mezítláb vagy vékony papucsban. Ha állandóan hideg a lábunk, akkor ez egy állandó hideg támadást jelent a kismedencei szervek felé.


Van akinek visszatérő hólyaghurutja lesz, van aki aranyérre panaszkodik ettől, és lesz akinek ez okozza a meddőséget. Persze a hidegnek nem kötelező megállni a kismedencében, eljuthat egészen a torokig. Mindannyiunknak vannak olyan ismerősei, akik évente 6-10-szer megfáznak, főként akkor, ha hideg éri a lábukat.


Mi történik, ha a hideg a kismedencében áll meg?


Mit csinál a hideg? Legfontosabb tulajdonsága, hogy összehúz, megkeményít. Nagyon nehéz megtapadni a „kemény” méhnyálkahártyán. Az erek is összehúzódnak, kicsi lesz a keresztmetszetük. A méhnyálkahártya természetesen vékony, hiszen a kis keresztmetszetű erekben rossz a keringés.


Ha a megtermékenyített petesejt meg is tapad, kevés az „élelem”, hiszen rossza keringés.


Ki szeret hideg helyen éhezni? Nem hiszem, hogy sok jelentkező lenne!


Miért gondolja bárki is, hogy a magzat ilyen körülmények között jól érzi majd magát. Ételt nem adnak, a méh a hidegtől állandóan összehúzódik és löki kifelé!


Mi az a legegyszerűbb dolog, amit megtehetünk? Ne felejtsük el, mindig a legegyszerűbb dolgok működnek a legjobban!


LÁBMELEGÍTÉS


Tessék lábat melegíteni! Az eredmény nagyon gyorsan jelentkezik, hiszen egy-két hét után már nem is ismerünk magunkra, annyira megjavul még a közérzetünk is.


A hideg láb nagyon sokszor nem fázik. Így az emberek nagy része nem is tudja hogy hideg a lába. Nagyon sok betegemet érte már meglepetésként, amikor megmutattam, milyen hideg a lába.


Vizsgálja meg saját magát!


Húzza végig lassan a kezét a combján a lábfeje felé. Így megérezheti azt is, hogy térdei hidegek-e. Nagyon sok esetben a hideg lábfej mellett a térdek is hidegek, ami komoly ízületi panaszokat okozhat az évek múltával.


Lábfejéhez elérkezve megérezheti, hogy valóban hideg-e a lába.


Egyszerű, nagyon gyorsan elvégezhető, nem fájdalmas vizsgálat. Érdemes elvégezni, érdemes tisztában lenni lábunknak ezzel a nagyon sokféle panaszt okozó állapotával.


A hideg láb okozta hideg méh típusú meddőség nagyon gyakori. Természetesen nem a hideg láb az egyetlen ok, ami meddőséget okozhat.


Előfordulhat, hogy a „túlzott, nem megfelelő helyen levő meleg” okoz éppen meddőséget. Volt olyan eset, amikor a „gyomorégéses” panaszokat kellett megszüntetni. Tudomásul kell venni, hogy a szervezet bármely működészavara közvetve vagy közvetlenül, de okozhat meddőséget.


Fontos, hogy gyermekvállalás előtt megismerjük és kezeljük saját szervezetünk „gyenge pontjait”, ezzel is hozzájárulva ahhoz, hogy egészséges gyermekünk szülessen.


Ebben nagy segítség lehet a keleti orvoslás, amely a szervek működésének rendszerét, egymásra hatását méri fel a betegek kikérdezése és kezelése során.


Nyilván akkor sikeres egy kezelés, amikor a "nekem nem lehet gyermekem"! elmélet megdől.


Szót kell ejteni a "beültetésekrő" is. Sok olyan pár számára teszik lehetővé a gyermekvállalást, amelyek nélkül az elképzelhetetlen lett volna. Ennek a programnak is hatékony kiegészítője lehet az akupunktúrás kezelés, hiszen 3-4 eredménytelen, akupunktúra nélküli beültetés után, az akupunktúrás kezelés mellett sikeres terhességek jöhetnek létre.

2010. szept. 10. 11:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekes cikk, sosem hallottam erről, de tény, hogy most is hideg a lábam és azonnal veszek is fel egy zoknit:) sose tudni, köszi a cikket.
2010. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen igaz! Bár a mostani "kivan a derék" divat sem tesz jót szerintem. Most még nem érdekli a tiniket de majd ha gyerekt szeretnének azért meglesz a böjtje.
2010. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyfolytában jég hideg a talpam és a kezem is, pedig itthon vagyok a melegben és zokni is van rajtam. Nem tudok ellene mit tenni :( A baba se jön...
2010. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én már nem most olvastam erről, igazából én is csak annyit próbálok tenni, hogy melegebben öltözöm, vastagabb zokni. Tv nézéskor takarózz be, és éjjel is pizsiben aludj.

Ha így is hideg a lábad, sztem szerezz be egy szőrös bélelt mamuszt. Lehet ilyen állatosakat kapnai, lehet hogy melegebben tart.:)

2010. szept. 10. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:
érdekes, bár nekem mindíg nagyon meleg a talpam..képtelen vagyok elaludni ha takaró alatt van a lábfejem mert túl meleg, kimondottan gyülölök nyáron zokniban és cipöben járkálni, otthon is csak mezitláb járkálok, igaz hogy csak nagyon ritkán hideg a lábam....:)) van ilyen is:)
2010. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a babaüggyel hogy állsz? Van már gyermeked?
2010. szept. 10. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes cikk, és van benne ráció, de rám nem igaz. Nekem mindig hideg a kezem, lábam, és mindkétszer első próbálkozós hónapban terhes lettem.
2010. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rám sem igaz...volt már vesemedence gyulladásom és könnyen felfázom mégis mind2szer a legelső próbálkozásnál terhes lettem...de persze van benne igazság
2010. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!