Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus.hu nem jelöli kicsit...

A ciklus.hu nem jelöli kicsit rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy azt értem hogy ovulávió előtt 3 nappal már kritikus napot ír(bár én lehet h ehhez még 1-et bejelölnék), de ovu után még két napig miért kritikus mikor a petesejt 24 óráig él és vhol azt hallottam hogy ebből max 12 óráig megtermékenyíthető.Akkor nem lenne elég ovu után 1 napot kritikusnak tekinteni?
2010. szept. 10. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Most ezt csak azért írom h szerintem kritikus napnak én azt írnám ami alatt tuti terhes lehet egy egészséges nő
2010. szept. 10. 09:29
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem jó, hogy így jelöli ahogy, mert én pl hat nappal ovu előtt voltam a férjemmel és abból lett baba, vannak nők akinek a ph-ja olyan, hogy több napig is elélnek benne a spermák, és ezért nem árt ha figyelmeztet mondjuk a táblázat arra, hogy ha nem akarok babát akkor védekezzek. És amúgy is az csak egy gép, ami a te jelöléseid, hőd alapján kalkulál.
2010. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát én meg ovu előtt 4 nappal....én ahhoz még adnék 1-2 kritikus napot
2010. szept. 10. 09:42
 4/9 A kérdező kommentje:
de nem vita csak kíváncsiság miatt kérdeztem h szerintetek jó- e így ? :)
2010. szept. 10. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Egyetértek az első hozzászólóval. Szerintem is jó, hogy így jelöli, mert nem biztos hogy akkor van peteérésed amikor kiszámolod vagy a gép kiszámolja. Lehet hogy hamarabb lehet hogy később.
2010. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt utálom,hogy szarul jelöli a pé-t,és miután valóban megtörténik (később) nem javítja ki a csíkot,illetve én sem tudom kijavítani magamnak.

Amúgy saccol az egész,de nekem se a pé-t se a mensit nem jól saccolja.

2010. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét..most meglestem a ciklus.hu-n..összesen egy hónapban 11 napot jelöl meg..ebből hetet kritikusnak előtte és utána kettőt óvatosnak.. szerintem már az óvatosnál is kritikus van, de a lényeg, hogy bejelöli és ezáltal lehet apázni ezerrel vagy védekezni dupla gumival:))
2010. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9.45 ösnek, a babát tervezők oldalán van több lehetőség letölteni excel fájban is olyan táblázatokat amiket te magad a kis gépeden szerkezthetsz , tök jó kis smylik is vannak benne:) ott tudod módosítani a dolgaidat, vagy olyan is van, hogy egy üres táblázat és kinyomtatod magadnak és jelölgeted tollal . [link]
2010. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez csak egy program, nem tudja kitalálni, hogy a szervezeted hogyan működik. Nálam pl. soha nem találná el, hogy a 20. nap körül van peteérésem, és rá 16-17 nappal jön meg.

A peteérés napja előtt azért veszélyes a 2-3 nap, mert ennyi általában a spermium túlélőképessége termékeny nyák mellett.

2010. szept. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!