Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párja herebiopsziája után...

Párja herebiopsziája után lett valaki terhes? (mert nem lehetett természetes úton) Előfordulhat, hogy sikerülhet inszeminációval, vagy csak a lombik jöhet szóba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos választ nem tudok, de szerintem herebiopsziával nem tudnak annyi spermát előteremteni, hogy sima inszemináció legyen, szerintem azt ICSI lombikkal teszik meg.
2010. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én páromnak volt herebiopsziája.Jó lett a spermaeredménye,mégis megcsinálták neki.A biopszia is jó lett,mégsem estem teherbe.Káliba kértem időpontot ahol jól kivizsgáltak minket megint.Kiderült nem is kellett volna biopszia és csak azért csinálták a páromnak,mert az az orvos kísérleteket végez.

A doktornő teljesen kiakadt amikor látta,hogy minden eredmény jó és mégis biopsziát csináltak.Azt mondta jelenteni is fogja a feletteseinek és,hogy sokkal nehezebben fogok ez miatt most már teherbe esni,mert ugye csak megvágták azt a herét.Sőt azóta is fáj a vágás a páromnak.

A lényeg,hogy inszemet ajánlottak és átkerültem a klinikára ahol pár vérvételt csináltak még.Egyszer másfél hónapot kellett várni egy eredményre,máskor pár hetet.Tehát nagyon teltek a hónapok és én közben terhes lettem természetes úton. :)

Bocsi hogy ilyen hosszan írtam le,de ha még nem csináltak biopsziát akkor szerintem menjetek el másik orvoshoz is,nehogy úgy járjatok mint mi.Persze ez most szerencsésen végződött,de ki tudja terhes leszek e még valaha.6 évet vártunk a kisfiamra :(

Ja és azt elfelejtettem leírni,hogy biopszia után 1.5 évvel estem teherbe.

Minden jót és kitartást nektek!!!!!!Ha nem is természetes úton,de inszemmel biztos babás leszel!!!

21hkm

2010. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!