Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikbébi. Volt már nektek...

Lombikbébi. Volt már nektek ilyen? Mi volt az ok, és hányadikra sikerült?

Figyelt kérdés
Mi is lombik előtt állunk és egy kis jó hír jól jönne :S
2008. dec. 15. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk a férjemmel volt gond. Elsőre sikerült, kettőt ültettek vissza, egy maradt meg, és most már egy hónapos a gyönyörű kislányunk:-)

2008. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó ilyet olvasni :-) Gratulálok a kislányotokhoz! Nálunk is a férjemnél van a gond. Remélem, mi is hasonlóan szerencsések leszünk..
2008. dec. 15. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is elsőre sikerült,az egyik petevezetékem volt elzáródva.Ma már 8-hós a kis drága egyetlenem!!!

Kívánom,hogy elsőre sikerüljön nektek is!!!

Ja,és még annyit próbáld meg úgy ne éld bele magad,hogy majd a másodikra sikerül.Én így készültem,hogy biztos nem fog elsőre és annyira nem is paráztam.Lehet,hogy így volt a jó és ezért sikerült!!Ugyanezt kívánom neked is.

2008. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!